Agroturystyka Zacisze - mieszkania wakacyjne, domek , plaża - nad jeziorem Kłodno

 
iconiconiconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Chcemy zaprosić Państwa do spędzania czasu w pięknym zakątku Kaszub,u podnóża wzgórz morenowych, lasów i jezior-do malowniczo położonej miejscowości Zawory, tuż koło jeziora Kłodno, 12 kilometrów od Kartuz, ok 35 km od Gdańska. W agroturystyce Zacisze zapewniamy parking dla wszystkich gości na terenie posesji.


Agroturystyka Zacisze - Zawory


Kameralne, nieduże Zawory są pięknie położone. U stóp góry Tamowa, w malowniczej okolicy nad jeziorem Kłodno- idealne miejsce na wycieczki i pikniki.

Kłodno to piękne, rybne jezioro, które wchodzi w skład tzw. Kółka Raduńskiego, jest ulubionym akwenem kajakowych wycieczek. Dysponujemy dwoma kajakami 2 osobowymi oraz jednym rodzinnym typu 2+1. Wękarzom proponujemy wędkowanie z pomostu lub łódki. I zapraszamy na przejażdżki pięknym, wygodnym rowerem wodnym. Na brzegu czekają na Gości ławeczki oraz wygodny grill.

Nasza agroturystyja Zacisze połoZawory - kwatery nad jezioremżona jest bezpośrednio przy jeziorze - posiadamy domek letniskowy (max do 8 osób) do wynajęcia oraz mieszkania wakacyjne (2-4 osobowe) z kuchnią, łazienką i osobnym wejściem.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego - łodzie, kajaki, rowery wodne.
Także możliwość rozbicia namiotów, na posesji także ogród wypoczynkowy z placem zabaw, ogniskiem i grillem.

Posiadamy również do wynajęcia salę na imprezy okolicznościowe - tutaj.
Sala spokojnie pomieści 20-30 osób. Sala jest piękna, nie trzeba jej nawet stroić, z resztą jak widać na zdjęciach. Oprócz sali, dajemy do dyspozycji kuchnię, w której znajdują się 2 lodówki, 2 gazówki, zmywarka, podstawowe urządzenia do przygotowywania potraw, całą zastawę, więc wszystko do jedzenia można przygotować na miejscu. Obok kuchni jest również łazienka.


Cennik Zacisza- w sprawie cen noclegów prosimy o kontakt telefoniczny


Facebook - jest tutaj


Nasza strona: www.agroturystykanakaszubach.jimdo.com


Zapraszamy serdecznie - agroturystyka Zacisze
noclegi nad jeziorem na Kaszubach