〇 Gościniec Malinówka - restauracja, pokoje gościnne, apartamenty, domki, sala na imprezy, szkolenia

iconiconicon
iconicon
iconiconiconicon
A A

Zapraszamy na wczasy, wakacje i weekendy na Kaszubach w okolicach Wieżycy!


Komfortowy Gościniec Malinówka jest położony w jednym z najładniejszych zakątków Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. To raj dla turystów, wczasowiczów, kajakarzy, fanów łódek i jazdy konnej, nordic walkingu i wędkarstwa, a zimą - także dla narciarzy.


Malinówka Krzeszna


Gościniec Malinówka KrzesznaBlisko jeziora (300 m), z wygodnymi połączeniami autobusowymi oraz kolejowymi PKP i PKM (200 m), z wygodnym zaopatrzeniem w pobliskim sklepie - Malinówka stanowi bardzo dobrą bazę do całorocznego wypoczynku oraz ciekawych wycieczek po okolicy. Okolicy wyjątkowo bogatej w różnorodne atrakcje dodajmy. Dlatego wszystkich zachęcamy do zabrania ze sobą sprzętu fotograficznego i lornetek do podziwiania krajobrazów i przyrody.

Malinówka - w standardzie zbliżonym do kameralnego pensjonatu Pensjonat Malinówka - apartamenty i pokoje z łazienkami - koło Szymbarka- oferuje pokoje i apartamenty z łazienkami i dużymi balkonami:


- 1 pokój 3 osobowy
- 6 pokoi 4 osobowych
- 3 apartamenty


Pensjonat dysponuje ponadto barem z piłkarzykami, miejscem zabaw dla dzieci, salą na imprezy okolicznościowe i szkolenia, oraz dużym, krytym tarasem. Naszym Gościom oferujemy także:


- całodzienne wyżywienie
- bezpieczny, zamykany parking
- internet bezprzewodowy
- wypożyczalnię sprzętu wodnego


Restauracja Malinówka


Nasza dbałość o najwyższą jakość potraw - wsparta świeżymi produktami 🍲 od lokalnych dostawców - zaowocowała uznaniem naszych Gości. W plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Mistrzowie Smaku” na Najlepszą Restaurację Roku 2018 Malinówka zajęła I miejsce. Zdobyła także I miejsce w powiecie i II w województwie pomorskim - w konkursie pod patronatem Marszałka WojewdztwaPomorskiego Mieczysława Struka.
Podczas różnych targów oraz konkursów gastronomicznych, nagrody i wyróżnienia uzyskały min.:
Restauracja MALINÓWKA KRZESZNA pomorskie
    🥇 pierogi malinowe,
    🥇 kwaśnica,
    🥇 nalewka malinowa
    🥇 dżem truskawkowy.

Wszystkie wspomniane powyżej produkty można nabyć w naszym sklepie bądź zamówić w restauracji.


Dania są przygotowywane zgodnie z ideą slow food, tzn. z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków, z wykorzystaniem oferty regionalnych dostawców oraz sezonowej dostępności owoców i warzyw. Potrawy są przygotowywane w spokoju, wg tradycjnych przepisów i receptur - z uwzględnieniem zdrowotnych trendów oczywiście.
Restauracja Malinówka jest miejscem spokojnego czerpania przyjemności z jedzenia. Sami się przekonajcie :-)


Wakacyjne Kaszubskie Środy w Malinówce


Od 5 lipca 2023, przez całe wakacje (do końca sierpnia), zapraszamy 👩🏻‍🍳👩🏻‍🍳 na na Kaszubskie Środy w Malinówce.
W menu z grilla,🍖♨️🔥 na świeżym powietrzu, sprawdzone smakołyki! Przyjemny czas umili Kaszubska Kapela. Te specjalne wieczorki rozpoczynają się o godz. 18. Wstęp wolny. Menu - jest tutaj


Malinowe Wzgórze - domki


Oprócz pokoi i apartamentów w Gościńcu oferujemy położone w pobliżu komfortowe domki 🏡 z kominkiem - parterowe i piętrowe. Więcej szczegółów - jest tutaj


Akceptujemy zwierzęta domowe, prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne.


Organizujemy na miejscu różnego rodzaju kameralne imprezy okolicznościowe, m.in urodziny, przyjęcia i wesela.  Wyposażenie i warunki stworzone w pensjonacie pozwalają także na przeprowadzenie wygodnego szkolenia - do 40 osób.


Dworek Myśliwski


Dla zachowania kameralnego charakteru Malinówki, zamiast rozbudowy Gościńca postawiliśmy na stworzenie niewielkiego Dworku Myśliwskiego. W tym stylizowanym budynku znajdują się 3 niezależne pokoje 2-osobowe, a także ogólnodostępny aneks kuchenny. Więcej...


UWAGA - oferty specjalne (Andrzejki, Święta, Sylwester i inne) - są tutaj


Gościniec Malinówka w Krzesznej koło Wieżycy
-  przyjazny i gościnny cały rok!


Najlepsze pierogi na Kaszubach


Historia Krzesznej - jest tutaj