Gościniec Malinówka - pokoje gościnne, apartamenty, bar, sala na imprezy, szkolenia

iconiconicon
iconicon
iconiconiconicon
A A

Zapraszamy na wczasy, wakacje i weekendy na Kaszubach w okolicach Wieżycy!


Komfortowy Gościniec Malinówka jest położona w jednym z najładniejszych zakątków Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. To raj dla turystów, wczasowiczów, kajakarzy, fanów łódek i jazdy konnej, nordic walkingu i wędkarstwa, a zimą - także dla narciarzy.


Malinówka Krzeszna


Gościniec Malinówka KrzesznaBlisko jeziora (300 m), z wygodnymi połączeniami autobusowymi oraz kolejowymi PKP (100 m), z wygodnym zaopatrzeniem w pobliskim sklepie - Malinówka stanowi bardzo dobrą bazę do całorocznego wypoczynku oraz ciekawych wycieczek po okolicy. Okolicy wyjątkowo bogatej w różnorodne atrakcje dodajmy. Dlatego wszystkich zachęcamy do zabrania ze sobą sprzętu fotograficznego i lornetek do podziwiania krajobrazów i przyrody.

Malinówka - w standardzie zbliżonym do kameralnego pensjonatu Pensjonat Malinówka - apartamenty i pokoje z łazienkami - koło Szymbarka- oferuje pokoje i apartamenty z łazienkami i dużymi balkonami:


- 1 pokój 3 osobowy
- 6 pokoi 4 osobowych
- 3 apartamenty


Pensjonat dysponuje ponadto barem z piłkarzykami, miejscem zabaw dla dzieci, salą na imprezy okolicznościowe i szkolenia, oraz dużym, krytym tarasem. Naszym Gościom oferujemy także:


- całodzienne wyżywienie
- bezpieczny, zamykany parking
- internet bezprzewodowy


Akceptujemy zwierzęta domowe, prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne.


Organizujemy na miejscu różnego rodzaju kameralne imprezy okolicznościowe, m.in urodziny, przyjęcia i wesela.  Wyposażenie i warunki stworzone w pensjonacie pozwalają także na przeprowadzenie wygodnego szkolenia - do 40 osób.


UWAGA - polecamy także nase całoroczne domki z kominkiem - tutaj


Pensjonat Malinówka w Krzesznej k. Wieżycy
-  przyjazna i gościnna cały rok!


Najlepsze pierogi na Kaszubach