Agroturystyka Teresa Sikorska - domek letniskowy, dom całoroczny, pokoje gościnne do wynajęcia

iconiconiconicon
icon
iconicon
A A

Zapraszamy Państwa na wczasy, wakacje i weekendy na Kaszubach - do Studzienic, małej, malowniczo położonej miejscowości koło Bytowa. Okoliczne lasy grzybowe (700 m) i piękne jezioro Studzienickie (150 m) sprzyjają wypoczynkowi - leniwemu i aktywnemu - według własnego upodobania. Spacery, wycieczki rowerowe, zwiedzanie okolicznych zabytków, przejażdzki łódką , kajakiem, rowerem wodnym - możliwości tutaj jest wiele. Latem w Studzienicach jest czynne kąpielisko z wypożyczalnią sprzętu wodnego. W sezonie działa także wypożyczalnia rowerów turystycznych (na zdjęciu poniżej). Dodatkową atrakcją jest elektryczny statek wycieczkowy z małą restauracją.


Jesienią lasy obfitują w grzyby, a zimą popularne są kuligi. Noclegi  w tak urokliwym miejscu zawsze są miło wspominane.


Agroturystyka Teresa Sikorska Studzienice


Na potrzeby Gości ceniących sobie wygodę przygotowaliśmy:

- wygodnie wyposażony domek holenderski dla 6 osób
- całoroczne pokoje gościnne z 3 łazienkami i dwiema kuchniami.

Pokoje Kaszuby - Studzienice - Teresa Sikorska zapraszaNa życzenie oferujemy całodzienne wyżywienie. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy także pobyt zwierząt domowych. Na terenie agroturystyki Studzienice jest również miejsce na grilla, ognisko oraz parking. Jest także hustawka dla dzieci i piaskownica dla najmłodszych. Starszym proponujemy grę w siatkówkę. Dorosłym - m.in spływy kajakowe (kajaki są na miejscu).


150 metrów od posesji, nad samym jeziorem oddano do użytku nowy plac zabaw dla dzieci, m.in  z możliwością gry w kosza.

Więcej informacji o okolicznych atrakcjach - jest tutaj


Profil FB - jest tutaj


Serdecznie zapraszam
na grzyby, na ryby, na wypoczynek
  w Studzienicach na Kaszubach


https://agroturystyka-u-teresy-wczasy-na-kaszubach.business.site/


Teresa Sikorska