Dom Wczasowy "Zacisze" - zapraszamy grupy zorganizowane, wycieczki, obozy sportowe

 
iconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy na wczasy i wakacje do słynnych Wdzydz, które znane są  Dom Wczasowy Zacisze - Wdzydze koło Kościerzynym.in. ze wspaniałych warunków do wypoczynku na lądzie i wodzie. Dom Wczasowy Zacisze proponuje wybierającym się na wczasy, wakacje i kolonie świetne warunki do aktywnego, urozmaiconego wypoczynku. Przestrzeń jaką dysponujemy pozwala ugościć zarówno pojedyńcze osoby jak grupy zorganizowane czy wycieczki.


Zacisze Wdzydze Kiszewskie


Nasz Dom Wczasowy "Zacisze" jest świetnym miejscem na:


Obozy sportowe - Kaszuby - Pensjonat Zacisze - Wdzydze- obozy sportowe
- ferie zimowe
- kolonie letnie
- wczasy
- biwaki
- wycieczki
- zgrupowania
- imprezy okolicznościowe

Obiekt dysponuje pokojami o różnym standardzie. W jednym budynku znajdują się pokoje z umywalkami, łazienki na korytarzu. Natomiast w drugim budynku znajdują się pokoje o podwyższonym standardzie z łazienkami i TV. Pokoje są w większości 2-6 osobowe. Łącznie możemy zaproponować ok. 100 miejsc noclegowych.  Goście korzystają także z różnych udogodnień jak: świetlica, bilard, sauna, wiata z grillem oraz kompleks boisk o powierzchni 7 tys. m2.


CENNIK - na telefon

Dodatkową atrakcją Zacisza jest także staw rybny, oczko wodne oraz 7 hektarów lasu. Cała posesja - wraz z parkingiem - jest ogrodzona. Urozmaicony teren pozwała łatwo znaleźć miejsce na dyskretną rozmowę, spokojną lekturę, leniwy wypoczynek, opalanie się, zabawę...


Proponujemy również komfortowe apartamenty nad jeziorem Wdzydze, z pięknym widokiem - tutaj


O Wdzydzach (dawniej Wdzydzach Kiszewskich) - znanych także z najstarszego w Polsce skansenu - można długo opowiadać. Kaszuby słyną także dzięki tym pięknym okolicom.


Atrakcje w okolicach - są tutaj


Więcej o miejscowości Wdzydze - jest tutaj


Zacisze Wdzydze -
 mamy dużo przestrzeni dla Gości
 serdecznie zapraszamy!