Apartamenty Zielona Polana

  • miejscowość : Wąglikowice
  • ulica : Wąglikowice 60 (k. Wdzydz Kiszewskich)
  • telefon : 58 686 11 94
  • telefon 2 : 691 60 60 58
  • ilość miejsc : 20
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Agroturysyka Zielona Polana zaprasza na noclegi w lesie na Kaszubach, między jeziorami Kramsko Duże i Kramsko Małe. Kaszuby uważane są przez wielu za najękniejszy region Polski, wyróżniający się urozmaiconą rzeźbą terenu polodowcowego, malowniczymi krajobrazami, przeplatanymi dolinami rzecznymi i dużą ilością jezior. Lubią nas odwiedzać grzybiarze, wędkarze, amatorzy jagód, wycieczek pieszych i rowerowych. Mamy dla nich kilka rowerów na miejscu.

Duże oddalenie Zielonej Polany od terenów zurbanizowanych czyni tę część Kaszub idealnym miejscem na wypoczynek, rekreację i turystykę. Wystepują tu wspaniałe warunki do uprawiania sportów i turystyki takich jak: wycieczki piesze i rowerowe, kajakarstwo, żeglarstwo, wędkarstwo, czy jazda konna.


Apartamenty Zielona Polana


Apartamenty Zielona Polana - WąglikowiceNasze bardzo dobrze wyposażone i urządzone apartamenty są położone w malowniczym otoczeniu parku krajoznawczego. W domu są 4 całoroczne, eleganckie mieszkania wakacyjne i pokoje przeznaczone dla 2-4 osób - wszystkie z oddzielnym wejściem. Pokoje są duże i słoneczne, wyposażone w szerokie, wygodne łóżka (podwójne i pojedyńcze) oraz telewizory. Jest także pokój z kominkiem. Kolorystyka, tarasy wypoczynkowe i wytrój wnętrz sprzyjają wypoczynkowi oraz regeneracji sił.

Nazwa Zielona Polana powstała dzięki wspaniałemu otoczeniu. Przy domu jest dużo zieleni, z okien pokoi widać las i jezioro. Zielona Polana WąglikowiceWieczorami miło jest posiedzieć w drewnianej altanie przy grilu. Jest też piaskownica i huśtawka dla najmłodszych gości.

Zielona Polana posiada łącznie 20 miejsc noclegowych. Dla grup i wycieczek możemy przygotować kilka miejsc dodatkowych w ramach dostawek. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych.

Będąc tutaj warto zwiedzić szersze okolice: Wdzydze ze znanym skansenem, muzeum gospodarstwa domowego w Lipuszu, kamienne kręgi i wykopaliska w Leśnie i Odrach, liczne rezerwaty przyrody np. Trzebiocha czy jezior Lipno i Lipionko.

Noclegi Zielona PolanaNa życzenie przygotujemy Gościom domowe obiady. Oferujemy także świeże, smaczne jajka i warzywa z ogródka.
W pobliskich jeziorach, po wykupieniu karty wędkarskiej, można łowić ryby - sandacze, karpie, leszcze.... Łódkę można wynająć po sąsiedzku. Więcej sprzętu wodnego (łódki, jachty i kajaki) jest do dyspozycji na odległym o 4 km największym jeziorem kaszubskim - Wdzydze.


Cennik, upusty - prosimy o kontakt z powołaniem na Odkryj Pomorze


Nr konta Apartamentów Zielona Polana (Bank Millenium):
61 1160 2202 0000 0000 5567 8870


Atrakcje w okolicy - są tutaj


Stwarzamy Państwu okazję na przyjemny wypoczynek
dla osób ceniących ciszę i spokój.
Serdecznie zapraszamy -  Apartamenty Zielona Polana!