Agroturystyka Ola - całoroczne noclegi, całodzienne wyżywienie, nagrody w konkursach

iconiconicon
icon
iconiconicon
A A

Wygodnie urządzone pokoje, bezprzewodowy internet, świetlica, dostęp do kuchni, duży, zadbany ogród - składają się na bardzo dobre warunki do całorocznego wypoczynku w agroturystyce "Ola". Kto szuka noclegów z wyżywieniem na Kaszubach - będzie zadowolony z tego miejsca.
Agroturystyka Ola - noclegi z wyżywieniem na Kaszubach
Gospodarze - Katarzyna i Henryk Zacharewicz - zwracają uwagę na różne szczegóły decydujące o przyjemnym wypoczynku Gości. Wczasowicze i turyści cenią sobie stworzoną tutaj, sympatyczną atmosferę oraz doskonałe, domowe jedzenie.

Na miejscu jest możliwość spróbowania prawdziwych hitów, które nieraz zobywają prestiżowe nagrody w konkursach regionalnych produktów tradycyjnych.
 
* Kaczka Po Pomorsku (najlepszy, polski produkt regionalny - Perła 2007)
* Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne ( Pomorski Konkurs Agroturystyczny 2009)
Europejska Sieć Dziedzictwa Kulinarnego - Pomorskie - OLA Słajszewo* Pasztet Z Pomuchla - czyli dorsza (II nagroda Pomorskiego Święta Produktu Regionalnego 2010)

to przykłady uhonorowania solidnej pracy i starań Gospodarzy o najwyższą jakość usług i produktów. Agroturystyka Ola została członkiem Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego "Pomorskie" - tutaj

Oferta agroturystyczna "Oli" obejmuje:

- noclegi w pokojach z łazienkami (na 2 pokoje przypada 1 lodówka)
- apartament dla 4-5 osób(duży pokój, kuchnia, łazienka)
- przestronną świetlicę (pokój dzienny) z TV SAT i grami planszowymi
- dostęp do internetu bezprzewodowego
- dostęp do samodzielnej, wyposażonej kuchni (m.in mikrofala, expres do kawy)
- ogodzony teren posesji z parkingiem oraz miejscem do garażowania pojazdów
- duży ogród z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci
- boisko do siatkówki, miejsce do gry w koszykówkę
- miejsce na ognisko i grilla (duży, murowany)


Agroturystyka Ola - kameralne urodziny, komunie, imprezy na Kaszubach- wyżywienie (pełne w okresie październik - maj, w sezonie obiady)
- możliwość kontaktu ze zwierzętami domowymi
- możliwość zakupu produktów z własnego gospodarstwa (nabiał, jaja, przetwory, warzywa, owoce)

Gospodarstwo może przyjąć, oprócz Gości indywidualnych, grupy zorganizowane do 25 osób. Na miejscu organizowane są kameralne imprezy okolicznościowe (sylwestra, andrzejki, urodziny, komunie, weekendy wypoczynkowe)


Po wcześniejszym u zgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych.

SŁAJSZEWO - to spokojna wieś położona 4 km od morza, na uboczu znanych szlaków turystycznych. Niegdyż rolnicza, teraz słynie z pięknie urządzonych kwater agroturystycznych. Okolica bardzo spokojna, wokoło dużo lasów i doskonałe warunki dla uprawiania aktywnej turystyki. Urozmaicony teren służy spacerom. wyprawom rowerowym czy wycieczkom konnym. Pobliskie lasy bogate są w runo leśne i zwierzynę łowną, można też tu powędkować. Dużym walorem jest też ładna i niezatłoczona plaża oraz nieskażone powietrze bogate w jod.


Serdecznie zapraszamy do Agroturystyki Ola - do Słajszewa!