Agroturystyka Komnino - pokoje, mieszkanie wakacyjne, ogród, wyżywienie

iconiconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Komnino to maleńka, atrakcyjna turystycznie miejscowoś położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Bliskość czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie ,Dołgie Małe oraz Morza Bałtyckiego (10km) pozwala na zaplanowanie urozmaiconego wypoczynku. Czyste środowisko naturalne, interesująca szata roślinna i liczna populacja dzikiej zwierzyny. Wspaniała lokalizacja - wprost zapraszają do rekreacji. To dlatego nasi Goście chętnie wybierając się na wycieczki rowerowe, piesze, na wędkowanie i grzybobranie.

Agroturystyka KomninoOgród wypełniony drzewami, krzewami, bylinami i kwiatami, a przede wszystkim różnymi odmianami róż. W przytulnych altanach można schronić się przed skwarem i delektować się ciszą. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie ciszę oraz kontakt z naturą. Posesja jest ogrodzona, zapewniamy miejsce do parkowania samochodów oraz rozbicia namiotu. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Oferujemy duże ulgi dla dzieci oraz możliwość wyżywienia na miejscu. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych.

Naszym gościom oferujemy 3 pokoje gościnne i mieszkanie wakacyjne. Pokoje  estetycznie urządzone, wyposażone w telewizory, DVD, aneksy kuchenne, lodówki i łazienki. Istnieje możliwość skorzystania z internetu i telefonu. Ponadto do dyspozycji gości jest są altany, miejsce na grill, ognisko, miejsca zabaw dla najmłodszych. Proponujemy posiłki sporządzane na bazie produktów ekologicznych i według tradycyjnych receptur.

Dla Gości przygotowaliśmy:

POKÓJ NR 1

Pokój  o  powierzchni  ok.  30 m2  - 4 osobowy (1 kanapa - 2 osobowa i 2 tapczany 90/200 jednoosobowe).
Pokój w  budynku mieszkalnym z osobnym wejściem, zadaszonym, 2 stopniowy schodek, obejście utwardzone polbrukiem. Obok ławeczka, stół, grill, mały ogródek, dalej przejście do ogrodu. Pokój wyposażony w telewizor DVD, radio, szafę, komody, aneks kuchenny z naczyniami, lodówkę oraz łazienkę. Jasny, duży, przestrzenny pokój.

POKÓJ NR 2

To 2 osobowy mały pokoik 6 m2 mieszczący się w drugim budynku murowanym, w ogrodzie. Wejście zadaszone, obok ławka, kwiaty, wejście bezpośrednio do ogrodu. W pokoju 1 spanie 2 osobowe, telewizor, DVD, radio, lodówka, aneks kuchenny z naczyniami oraz łazienka. Mały przytulny, intymny pokój.

POKÓJ NR 3

To 4 osobowy pokój o powierzchni ok. 35 m2 w drugim budynku murowanym w ogrodzie. Wejście zadaszone, obok ławki, kwiaty, wyjście bezpośrednio na ogród. W pokoju telewizor, DVD, radio, jedno spanie 2 osobowe oraz dwa spania 1 osobowe - piętrowe, aneks kuchenny z naczyniami, lodówka oraz łazienka. Cichy, przytulny pokój.

Cennik:

od 30 do 40 zł za dobę, w zależności od pory roku,
Jest możliwość ulgi dla dzieci do 10 lat - 30%.

MIESZKANIE WAKACYJNE

Mieści się na piętrze budynku. To zamieszkałe poddasze o powierzchni 110 m2 z osobnym wejściem od ogrodu. Dwa balkony z widokiem na ogród. W mieszkaniu dwie sypialnie 3 osobowe o powierzchni ok. 20 m2 z jednym dużym łożem i jednym spaniem 1 osobowym, łazienką, kuchnią oraz dużym salonem. Wyposażone w telewizor, DVD, radio, lodówkę, kuchnię z naczyniami. Cena za mieszkanie - 200zł/doba + prąd.


ZAPEWNIAMY CISZĘ  i UDANY WYPOCZYNEK !


Agroturystyka Komnino


Komnino leży w korzystnym mikroklimacie, charakteryzującym się dużym nasłonecznieniem i wilgotnym powietrzem. Wieś położona jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Ogległość do najbliższego jeziora "Gardno" to zaledwie 2 kilometry, natomiast do morskiej plaży tylko 12 km. Rozległe obszary leśne, bliskość morza oraz brak przemysłu w promieniu kilkudziesięciu kilometrów dają gwarancje czystego powietrza. Morskie powietrze oraz czysta woda gwarantują idealne warunki do kształtowania warunków aktywnego wypoczynku, sprzyjając regeneracji sił.
Jeśli masz juz dosyć zatłoczonych miast, samochodowych spalin, pogoni za pieniędzmi, jeżeli czujesz, że chciałbyś się choć na chwilę oderwać od codziennych spraw, wypocząć na łonie natury, z dala od cywilizacji, oddychając czystym powietrzem - to


 serdecznie zapraszamy.