Galeria Pępowo - muzeum Volkswagena, noclegi, kemping

  • miejscowość : Pępowo
  • ulica : Armii Krajowej 50
  • telefon : 604 704 050
  • telefon 2 : 58 681 82 05
  • fax : 58 681 79 98
  • www : http://www.vwmuseum.pl
  • e-mail : info@vwmuseum.pl
  • ilość miejsc : 25
  • całoroczny : tak
iconiconicon
icon
iconiconiconicon
A A

Galeria Pępowo, blisko Gdańska, to miejsce przyjazne dla tych wszystkich, którzy chcieliby połączyć wypoczynek z kameralną atmosferą, pasją oraz atrakcjami Pomorza.
Nasz kameralny pensjonat przyciąga swoich gości wymarzoną lokalizacją. Zbiegają się tu bowiem główne szlaki turystyczne od Bałtyku do samego serca Kaszub. Specjalnie dla naszych urlopowiczów stworzyliśmy możliwość wyboru formy noclegu - pokoje gościnne, camping lub pole namiotowe.

Szczególną i niespotykana ofertą Galerii są WCZASY Z GARBUSEM! Warto kolekcjonować mocne wrażenia, dlatego specjalnie dla naszych gości udostępniamy  kultowe garbusy podczas tygodniowych wojaży!

Galeria Pępowo jest również jedynym na Pomorzu i największym w Polsce muzeum Volkswagena! Dla ceniących humor i nietuzinkowość, dla kolekcjonerów, posiadaczy samochodów zabytkowych i urodzonych "garbusiarzy" stworzyliśmy kolekcję ikonek
motoryzacji. Zgromadziliśmy w niej ponad 30 zabytkowych samochodów Volkswagena! Od kultowego garbusa poprzez hipisowskiego ogórka , do oryginalnego Kubelwagena ze straży pożarnej...a także liczącą ponad 600 eksponatów kolekcję miniatur aut w skali od 1:64 do 1:18. Tu każdy znajdzie coś dla siebie...

Noclegi w Galerii Pępowo

Noclegi blisko Gdańska - Galeria PępowoDla tych, którzy zdecydowali się na "Tydzień z Galerią" gwarantujemy najlepszą obsługę i atmosferę. Dla Naszych Gości stworzyliśmy możliwość wyboru formy noclegu - dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszego klienta. W ofercie podstawowej do Państwa dyspozycji mamy pokoje jedno, dwu i czteroosobowe (rodzinne), komfortowo i wygodnie urządzone. Pokoje "Galerii" wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi, tv oraz internet. W niektórych pokojach jest możliwość tzw. "dostawki".


Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy również pobyt małych zwierząt domowych.


Dodatkową opcją dla tych, którzy chcieliby skorzystać z "nietypowej" formy noclegu są przyczepy campingowe - wyposażone w kuchnię i łazienkę z możliwością korzystania z sanitariatów w Galerii.
Nie zapomnieliśmy także o "właścicielach" samochodów campingowych i o tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnej atmosfery bez... namiotu. Specjalnie dla Was jest tu miejsce pod najbardziej gwieździstym niebem na Pomorzu :).

Cennik noclegów w Galerii Pępowo - jest tutaj


W ten sposób chcemy Państwu jak najlepiej służyć swoimi pomysłami,
które stwarzają możliwość indywidualnej lub grupowej

 - DOBREJ ZABAWY!
Zapraszamy serdecznie do Galerii Pępowo!