Pokoje Anna - całoroczne noclegi nad morzem, niezależne wejście, 15 minut do plaży

  • miejscowość : Gdańsk Sobieszewo
  • ulica : Nadwiślańska 62
  • telefon : 58 308 07 34
  • telefon 2 : 604 322 685
  • całoroczny : tak
iconiconicon
icon
icon
A A

Pokoje gościnne "Anna" to oferta dla osób poszukujących wygody i niezależności za rozsądną cenę. Noclegi nad morzem w naszych kwaterach będą z pewnością mile wspominane.

Przygotowaliśmy dla naszych Gości 7 pokoi 2-, 3- i 4-osobowych w pawilonie położonym na ogrodzonej i zadbanej posesji. Każdy pokój posiada niezależne wejście z zewnątrz, łazienkę z natryskiem, przytulne sosnowe meble, telewizor oraz lodówkę. Jeden z pokoi jest dodatkowo wyposażony w kominek.

Na miejscu można znaleźć zarówno dużo słońca jak i schronienie w cieniu. Pokoje Pokoje Anna - Gdańsk Sobieszewo"Anna" w Gdańsku Sobieszewie są położone:

od morza.....900 m
od lasu........300 m
od Wisły......100 m

Bogate w jod i żywicę powietrze, malownicze tereny wyspy otoczonej morzem i Martwą Wisłą, piaszczysta plaża oraz atrakcyjne położenie są niewątpliwie wielkimi zaletami naszej oferty.

Nasi Goście chętnie korzystają z szerokiej plaży, pieszych i rowerowych szlaków turystycznych oraz podpatrują ptaki w dwóch, malowniczych rezerwatach: Ptasim Raju i Mewiej Łasze. Popularne są także wycieczki do centrum Gdańska, do którego jeżdżą autobusy miejskie (ok. 40-50 minut) W sezonie kursują także tramwaje wodne. Propozycje rejsów - są tutaj


W sprawie cen - prosimy powołać sie na Odkryj Pomorze.


 Zapraszamy na wypoczynek i noclegi
na Wyspie Sobieszewskiej
przez cały rok!
Pokoje Anna Sobieszewo