• fax : ,
 
A A

Oferujemy 13 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. W naszym gospodarstwie znajdują się ponadto 2 wyposażone kuchnie, telewizory z TV-SAT, radia. Posiadamy także stół do ping ponga. Istnieje możliwość wypożyczenia 10 rowerów i łódki wędkarskiej. Zmotoryzowani turyści będą mogli zostawić auto na terenie naszego gospodarstwa. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych.

Naszym Gościom oferujemy piękny ogród wypoczynkowy z placem zabaw dla dzieci, kominkiem, grillem i miejscem do gry w siatkówkę oraz badmintona. Ulubionym zakątkiem wypoczynkowym naszych Gości są dwa tarasy z widokiem na pobliski las.

Grzyby na Kaszubach - fot. Marcin NiemiecChętnie podpowiemy, gdzie można wygodnie i spokojnie (bez tłumów) łowić ryby, gdzie znaleźć dorodne grzyby i jagody, przejażdżki konne (wierzchem, bryczką, wozem), wypożyczyć sprzęt wodny lub zagrać w tenisa. Nasza okolica słynie z licznych szlaków pieszych i rowerowych oraz zabytków. Więcej informacji o atrakcjach - jest tutaj

Odległości:

- jezioro: 250 m