U Jagi - oryginalne domki letniskowe i pokoje do wynajęcia nad jeziorem

  • miejscowość : Nowa Kiszewa Chrósty
  • ulica : Nowa Kiszewa Chrósty
  • telefon : 668 274 563
  • ilość miejsc : 30
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconicon
iconicon
A A

Zapraszamy na wypoczynek i noclegi na Kaszubach nad jeziorem Gatno, w cichej i spokojnej okolicy. Dla naszych Gości Domek do wynajęcia - pomorskie - U Jagisą przygotowane m.in oryginalne domki letniskowe do wynajęcia: chatka Jagi, wiatrak, domek myśliwski (ambona - 3 poziomy),  duża beczka, murowana baszta, domek rybaka... Domki są urządzone w starym stylu, posiadają ręcznie robione i rzeźbione meble. W każdym domku znajduje się aneks kuchenny (kuchenka gazowa, czajnik elektryczny, lodówka, naczynia), łazienka (WC, prysznic, umywalka), TV. Domki są 5 i 6 osobowe. Cena wynajęcia domku - ok. 150 zł/dobę

Agroturystyka U Jagi Chrósty KaszubyDo wynajęcia są także pokoje 2, 3 i 4  osobowe w dużym, nowym domu (od 25 do 35 zł za osobę). Wszystkie noclegi wyposażone są w TV oraz łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W sezonie oferujemy także tradycyjne spanie na sianie - pod specjalną wiatą. Zdjęcia wnętrz pokoi - są tutaj

Całość siedliska U Jagi znajduje się 100 metrów od jeziora, na pięknie urządzonej, ogrodzonej posesji. Znajduje się tutaj wiele zakątków do posiedzenia, odpoczynku, dyskretnych rozmów, zabawy i rekreacji, a dodatkowo:


- altana biesiadna oraz sala biesiadna (do 30 osób)
- ławki i meble ogrodowe
Domek beczka - U Jagi - Nowa Kiszewa Chrósty- muzeum sprzętu rolniczego i unikalnych, dawnych narzędzi
- XIX wieczna kuźnia
- przejażdżki bryczką, w zimie organizacja kuligu
- plac zabaw dla dzieci i karuzela
- miejsce na ognisko i grilla
- boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę
- mini siłownia, sauna, rowery
- parking


Dużą atrakcją Agroturystyki U Jagi jest hodowla danieli.


Na miejscu można zakupić naturalne produkty spożywcze - o świeżym, niespotykanym w mieście smaku. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym jest możliwość przywiezienia małych, domowych zwierzątek. Gospodarze służą swoją radą i doświadczeniem w organizacji czasu oraz udzielają pełnych informacji związanych z atrakcjami turystycznymi na Kaszubach. Wspaniałe trasy rowerowe, miejsca na wędkowanie lub zbieranie grzybów, spływy kajakowe - możliwości aktywnego wypoczynku jest bardzo dużo.


biuro@czapla-bron.pl <biuro@czapla-bron.pl>Na miejscu można zamowić także catering, m.in pieczonego dzika, indyka, bigos, wędzone ryby i wiele innych przysmaków.

Po wizycie w naszym gospodarstwie starsi wyjeżdżają ze wspomnieniami z czasów młodości, a młodzież i dzieci z wiedzą o dawnych czasach. Na Kaszubach jest ciekawie!


W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć:

10 km - Skansen we Wdzydzach Kiszewskich
20 km - Szczyt Wieżyca - najwyższe wzniesienie na wyżynie środkowo-europejskiej
Niedaleko Wieżycy w Miejscowości Szymbark znajduje się słynna najdłuża deska, dom do góry nogami oraz dom sybiraka.
14 km - Kościerzyna - skansen parowozowy, muzeum ziemii kościerskiej.
12 km - Będomin - muzeum Hymnu Narodowego


Dalsze zdjęcia domków - są tutaj, oraz - tutaj


Serdecznie zapraszamy do domków nad jeziorem - U Jagi!