Pod Lipą - mieszkanie wakacyjne na Kaszubach, całoroczne, ogrzewane pokoje

  • miejscowość : Loryniec
  • telefon : 58 686 10 35
  • telefon 2 : 605 050 091
  • ilość miejsc : 6
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Ciche okolice Loryńca mają w sobie urzekający spokój. Las, rzeka z rozlewiskiem oraz dzikie łąki przetykane wrzosem i brzózkami są rekreacyjnym zapleczem naszej agroturystyki.

Tutaj, Pod Lipą, przygotowaliśmy w nowym domku ładne, całoroczne mieszkanie wakacyjne dla 4, 5 lub 6 osób. Przyjemne kolory, wygodne meble i odpowiednio wyposażona kuchnia (kuchenka, lodówka, naczynia itp) czynią z tego miejsca przyjemną bazę wypoczynkową.


Pod Lipą Loryniec


W ogrodzie znajduje się urządzone miejsce piknikowe z grillem. Na całej posesji jest dużo bezpiecznego miejsca - także dla dziecięcych zabaw. Kilkaset metrów od gospodarstwa znajduje się ładne boisko do gry w piłkę oraz plac zabaw - jak na zdjęciu w galerii poniżej.

Istnieje możliwość zamówienia domowych obiadów, a także - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - przywiezienia małych zwierząt domowych.

Urozmaicona krajobrazowo okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Wędkarze znajdą tutaj sympatyczne miejsca nad pobliskim rzekami Wdą i Trzebiochą,  grzybiarze bogate zagajniki, a kajakarze malownicze zakola.

Tochę dalej - W promieniu kilku do kilkunastu kilometrów - znajdują się popularne atrakcje turystyczne, min. zabytkowe kościółki, wieża widokowa i skansen we Wdzydzach Kiszewskich lub aquapark w Kościerzynie.


Wakacje na Kaszubach -
Pod Lipą się wypoczywa!