Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel - Gniew 2019

  • termin : 16 Sierpnia 2019 - 18 Sierpnia 2019
  • miasto : Gniew
  • bilety : wstęp wolny
logo
A A

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Gospel w Gniewie


to jeden z największych tego typu festiwali w Polsce.

Organizatorami festiwalu są: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel, Gmina Gniew, Spółka Zamek Gniew.


Wystarczy zamknąć oczy i otworzyć duszę – tak o muzyce gospel mówią miłośnicy  tego chrześcijańskiego nurtu. Przekonać się o tym będą też mogli wszyscy ci, którzy w sierpniu odwiedzą kościół św. Mikołaja oraz Zamek w Gniewie.  To właśnie tam odbędzie się już dwudziesty pierwszy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Gospel.


PROGRAM Festiwalu - znajduje się na plakacie poniżej


JAK DOJECHAĆ NA FESTIWAL?


Gniew położony jest w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim przy drodze krajowej nr 91 łączącej Gdańsk z Toruniem. W 2016 roku do użytku oddany został most przez Wisłę łączący drogi krajowe 91 i 55. Ułatwia to dotarcie na festiwal mieszkańcom województwa kujawsko – pomorskiego. 
Jak zawsze najlepiej i najwygodniej wybrać się samochodem. Ci, którzy zdecydują się na taką formę, problemu raczej mieć nie powinni. W nawigację GPS wystarczy wpisać kod pocztowy 83-140 i ruszyć w drogę. Będą zapewne też tacy, którzy wybiorą inny środek transportu, jak np. autobus. Tu też można sobie świetnie poradzić, bo do Gniewu bezpośrednio dojechać można z Brodnicy, Łodzi, Lipna, Torunia, Grudziądza, Gdańska, Gdyni czy Władysławowa. Najprościej wpisać w internetową wyszukiwarkę rozkładów jazdy PKS miejsce, z którego wyjeżdżamy oraz cel naszej podróży (http://www.biletyautokarowe.pl/). Rozkład jazdy autobusów z Tczewa, do i z Gniewu znajdą państwo natomiast tutaj: http://www.latocha.pl/rozklad. Do Tczewa można dojechać także pociągiem (http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?).


Informacje o Zamku Gniew, zdjęcia - są tutaj


Noclegi w Gniewie - są tutaj