Zdrowotel Łeba - wczasy zdrowotne, turnusy rehabilitacyjne, konferencje

  • miejscowość : Łeba
  • ulica : Nadmorska 15/17
  • telefon : 59 866 18 70
  • telefon 2 : 509 66 73 69
  • fax : 59 866 18 66
  • www : http://www.zdrowotel.pl
  • e-mail : info@zdrowotel.pl
  • cena za 2 os. od : 100 zł
  • ilość miejsc : 280
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconicon
A A

Zapraszamy na wypoczynek nad Bałtykiem, w Łebie, oferując noclegi blisko plaży, w sosnowym lesie. Zdrowotel Łeba to zespół pięciu pawilonów z obszernym zapleczem rehabilitacyjnym i gastronomicznym, położony w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku i hałasu. Posiada także bezpieczny plac zabaw dla dzieci - jeden z  elementów dobrego wypoczynku dla najmłodszych i spokoju dla opiekunów. Cały obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.


Odwiedzający Zdrowotel bardzo cenią sobie nadmorski klimat oraz czyste powietrze. To leśne - aromatyzowane olejkami sosnowymi - i morskie - z dodatkiem jodu. Stąd długa już tradycja wczasów zdrowotnych nad Morzem Bałtyckim - właśnie w Zdrowotelu.


Wczasy zdrowotne, rehabilitacja nad morzem - Zdrowotel Łeba


Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki zakres zabiegów rZdrowotel Łeba - wczasy zdrowotne nad Morzem Bałtyckimehabilitacyjnych i bardzo dobrze wyposażony Zakład Usprawniania Leczniczego. Wysoko wyspecjalizowany personel i kadra lekarzy dba o najwyższą skuteczność zabiegów. W Zdrowotelu mamy holistyczne podejście do każdego z pacjentów. Patrzymy na dolegliwości szeroko i kompleksowo. Dlatego wielu z naszych kuracjuszy przyjeżdżając z problemami zdrowotnymi, z tak zwanego pogranicza różnych specjalności, znalazło tutaj skuteczną pomoc.

Uwzględniając turnusy rehabilitacyjne mamy do zaoferowania leczenie różnych chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, pulmonologicznych (także zespoły pourazowe).

Dobre opinie o Ośrodku, świetna kadra i wspaniałe warunki naturalne zachęcają do przyjazdu na:

- wczasy dla aktywnych
- wczasy zdrowotne i rehabilitacyjne (turnusy - są tutaj)
- pobyty indywidualne i grupowe
- wakacje, urlopy, weekendy - są tutaj
- wczasy rodzinne - są tutaj

Do dyspozycji Gości Zdrowotelu  są:

- wypożyczalnia sprzętu sportowego i plażowego
- mini biblioteka
- tenis stołowy
- świetlica
- ogrodzone miejsca parkingowe płatne od kwietnia do października
- place zabaw
- boisko sportowe
- siłownia
- miejsca i programy animacji czasu wolnego,
- sejf w recepcji

Konferencje nad morzem, zzkolenia, imprezy okolicznościowe

Bogate wyposażenie techniczne ośrodka, prócz medycznego, obejmuje także zaplecze konferencyjno-szkoleniowe z salą wielofunkcyjną.  Zajmujemy się kompleksową organizacją kursów, konferencji, szkoleń, zjazdów, spotkań biznesowych, promocyjnych, itp.
Świadczymy usługi gastronomiczne w szerokim zakresie, od kameralnych przyjęć do wystawnych bankietów. W plenerze obsługujemy pikniki i biesiady przy ognisku z dzikiem lub prosiakiem. Dla uatrakcyjnienia pobytu mamy propozycję wycieczek oraz programów rekreacyjnych i integracyjnych.

Złożone przez nas propozycje mogą ulegać modyfikacjom zgodnie z życzeniem klienta. Istnieje również możliwość negocjacji cen i rabatów.

Baza noclegowa

Oferujemy noclegi w pokojach o zróznicowanym standardzie co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania - tak cenowe jak i wyposażeniowe. Pokoje (wszystkie z łazienkami) znajdują się w murowanych, całorocznych pawilonach:

 - standard podstawowy (z balkonem lub bez) - jest tutaj
 - standard podwyższony, premium (z balkonami, także typu studio) - jest tutaj

Ceny noclegów i wyżywienia - w poszczególnych kategoriach lub Infolinia: 801 00 33 87
Oferty specjalne - są tutaj


Serdecznie zapraszamy do Łeby, do Zdrowotelu!
Zapewniamy - będzie zdrowo i przyjemnie!