Zabytkowy Dwór w Bychowie - romantyczne wesela, imprezy okolicznościowe i przyjęcia do 100 - 115 osób w pałacu

A A

Wesele w pałacu o stylowych wnętrzach daje szerokie pole do stworzenia bajkowego klimatu. Dwór w Bychowie, w województwie pomorskim jest odrestaurowanym zabytkiem, który łączy tradycję z nowoczesnymi wygodami. Jest wprost wymarzonym miejscem dla tych wszystkich, którzy pragną aby ważne życiowe wydarzenia odbywały się w niezwykłej atmosferze...


Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, które więcej opowiedzą o pięknie i nastroju Dworu...


Wesele w Pałacu - Dwór w Bychowie zaprasza!


Reprezentacyjne sale Dworu dają nieograniczone możliwości w organizowaniu przyjęć weselnych a ponadto ich wystrój sprawia, że Goście odczuwają nastrój minionych stuleci...
Proponujemy do wyboru bogate i smaczne menu oparte przede wszystkim na recepturach tradycyjnej kuchni polskiej i kuchni dworskiej, które jest w stanie zadowolić najwybredniejsze podniebienia i to w racjonalnej cenie. Szczycimy się m.in niezrównaną jakością naszych bychowskich wędlin - przygotowywanych wg starych receptur, bez konserwantów czy polepszaczy.


Warto podkreślić, że nasza restauracja została wyróżniona obecnością w przewodniku Gault & Millau edycja Polska 2015 (przyznana 1 czapka).


Gratisy Dworu w Bychowie


• romantyczny apartament dla NowożeńcówDwór w Bychowie - wesela w pałacu - pomorskie
• wynajęcie sal (klimatyzowana sala restauracyjna)
• oryginalna dekoracja stołów (elementy wyposażenia, materiały dekoracyjne, świeże kwiaty, itp. )
• lampka wina musującego na powitanie dla Pary Młodej i wszystkich gości
• kawa i herbata bez ograniczeń
• profesjonalna obsługa


Ogromnym atutem i mocnym walorem organizacji wesela lub innej imprezy w tym miejscu jest malownicze otoczenie Dworu w Bychowie. Wesele może się odbyć także w plenerze, w dworskim ogrodzie. Nowożeńcy mogą zrobić sesję zdjęciową nad morzem, na pobliskiej plaży... Urozmaicona okolica oferuje szereg możliwości zarówno spokojnego jak i aktywnego wypoczynku.


Szczegółowe informacje: info@bychowo.pl
                      Organizacja wesel: ebrzozowska@bychowo.pl


Wesele w Bychowie = piękna impreza!