Zajazd Modrzewiowy Dwór - catering, wesela, przyjęcia, biesiady, koncerty, spotkania biznesowe oraz inne imprezy okolicznościowe do 100, 200, 300 i 400 osób (do 2 tys. na wolnym powietrzu)

  • miejscowość : Gołębiewo Średnie koło Pruszcza Gdańskiego
  • telefon : 501 222 526
  • telefon 2 : 602 671 056
  • fax : tel. 58 682 83 78
A A

Prezentujemy Państwu wielofunkcyjny, jedyny w swoim rodzaju kompleks handlowo – usługowo - rozrywkowy. Idealny na wesele, biesiady czy szkolenia. Architektura i wyposażenie obiektu umożliwia organizację w niepowtarzalnej atmosferze zarówno imprez kameralnych jak i masowych. Modrzewiowy Dwór oferuje również noclegi - komfortowe pokoje z łazienkami.
Sala weselna Kociewie - okolice Gdańska - Modrzewiowy Dwór
Kompleks stworzono w sercu Kociewia, przy trasie krajowej, wiodącej z Gdańska i Pruszcza Gdańskiego - do Starogardu Gdańskiego. W skład rozbudowanej bazy rekreacyjnej wchodzą: 2 sale - Kociewska 220 m2 i Balowa 800 m2 z zapleczami, parkingi, okoliczne tereny zielone wraz ze stawem.

Dodatkowym atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie hotelarskie i gastronomiczne. To wszystko powoduje, że jesteśmy przygotowani na każdą okazję, na każdą imprezę.

Naszym najmocniejszym punktem jest unikalna gastronomia oparta na własnej, regionalnej wytwórni wędlin produkowanych na bazie mięsa z lokalnych, ekologicznych farm.

Podejmiemy się organizacji wszelkiego rodzaju imprez. W większej Sali, wyposażonej w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie możemy przyjąć do 400 osób. W mniejszej Sali w Modrzewiowym Dworku robimy podobne imprezy na ok. 120 gości. We wnętrzach obu sal, a w sezonie letnim, korzystając z terenów zielonych i okolic stawu, możemy przyjąć nawet do 2 000 gości.

Przyjmujemy zlecenia na organizację:


- koncertów
- biesiad
- wystaw i targów
- wesel, chrzcin, komunii
- jubileuszy
- bali
- spotkań towarzyskich i biznesowych
- imprez firmowych
- pikników i festynów
- konferencji
- seminariów i szkoleń

Naszą ofertę kierujemy do każdego. Do osób prywatnych, agencji reklamowych, organizatorów imprez, urzędów, przedsiębiorstw, sponsorów i organizacji pozarządowych - stowarzyszeń, fundacji, towarzystw.


Współpracujemy z artystami z najwyższej półki, z agencjami artystycznymi, firmami eventowymi oraz mediami. Nie boimy się niekonwencjonalnych sposobów organizacji spotkań, jesteśmy otwarci na każda propozycję. Doradzimy, podpowiemy - od pomysłu poprzez scenariusze, oprawę scenograficzną, artystyczną, nagłośnienie, oświetlenie, transport i catering.

Na życzenie przedstawimy propozycje i szczegóły odnośnie organizacji różnego typu inicjatyw i przedsięwzięć.


Serdecznie zapraszamy do współpracy
na wesela, imprezy integracyjne, biesiady i szkolenia
do Zajazdu Modrzewiowy Dwór!