Cropp Baltic Games 2018

  • termin : 17 Sierpnia 2018 - 20 Sierpnia 2018
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Brama Oliwska
  • miejsce : Plac Zebrań Ludowych
  • bilety : 49 zł
  • www : http://balticgames.co
logo
A A

Sport idzie zawsze w parze z muzyką. Na Baltic Games od lat działaliśmy wedle tego przeświadczenia.

Najlepsi zawodnicy SKATE i BMX z całego świata!

Tańczące trybuny oraz impreza na skateparku- to tylko u nas!


CROPP BALTIC GAMES to jedyny w swoim rodzaju festiwal łączący sporty akcji oraz muzykę . Na naszym festiwalu zawodnicy z całego świata pokazują to co najlepsze w BMX , MTB i SKATE. Co roku na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku budujemy 3 wielkie areny na którch zagraniczne gwiazdy pokazują poziom nigdzie indziej w Polsce nie spotykany.

Dla widzów budujemy komfortowe trybuny, których pojemność w tym roku przekroczy 3000 osób. Baltic Games to także zawody taneczny Hype UP, skate stoiska, najlepsze foodtrucki, dziki Beach Bar , Silent Disco i strefy chillu. Po zamknięciu aren sportowych odpalamy wielki namiot koncertowy, na którego scenie prezentują się największe gwiazdy polskiego HIPHOPU.

Dodatkowo mamy "Party na Skateparku" na zakończenie zawodów, które na pełnym spontanie odpaliliśmy pierwszy raz 2 lata temu. Co roku staramy się aby było trochę inaczej i aby Was choć trochę zaskoczyć. Jak będzie w tym roku ? Jedno jest pewne będzie grubo, bo zawsze trzymamy poziom. Uwaga ! CBG to 3 dni istnego szaleństwa, które na długo zostaną w twojej pamięci :-)

Więcej informacji wkrótce!