Santander Letnie Brzmienia: Mrozu, Sochacka, Zalewski, Nosowska

  • termin : 11 Sierpnia 2023 - 12 Sierpnia 2023
  • godzina : 17.00
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Brama Oliwska
  • miejsce : Plac Zebrań Ludowych
  • bilety : od 169 zł
logo
A A

Dwudniowy festiwal Santander Letnie Brzmienia odbędzie się 11 i 12 sierpnia na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Do gdańskiego line-upu dołącza Mrozu, czyli weteran wydarzenia i triumfator tegorocznej gali Fryderyków (zdobył pięć statuetek). Przypomnijmy, że podczas Santander Letnie Brzmienia zagra też niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska oraz człowiek orkiestra Zalewski, tym razem z projektem "Zalewski śpiewa Niemena", który bierze na warsztat ponadczasową twórczość Czesława Niemena. Na scenie obok Zalewskiego wystąpią również siostry Paulina i Natalia Przybysz.


BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy artystki: Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky, które są nie tylko silnymi osobowościami na scenie, lecz także mają swój głos również poza nią.


Na Santander Letnie Brzmienia w Gdańsku pojawią się subtelna i o wielu talentach Bovska, szturmem zdobywająca uznanie Zalia, bezkompromisowa i odważna - Margaret. Szczerze ucieszy się też fanbase Brodki, której ostatni album "Sadza" spotkał się z doskonałym przyjęciem słuchaczy i środowiska. Miłość publiczności zyskała dzięki swoim pełnym emocji kawałkom, które razem z zespołem świetnie przenosi na scenę. Mowa oczywiście o Kaśce Sochackiej.


Do dobrej zabawy zaprosi pełen humoru WaluśKraksaKryzys oraz bracia Kacperczyk, ale pojawi się też artystka "w smutku czująca się najlepiej", czyli Daria ze Śląska.


PROGRAM Santander Letnie Brzmienia 2023 - Gdańsk:


11.08.2023 (piątek)
Mrozu, Kaśka Sochacka, Margaret, Bovska, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska


12.08.2023 (sobota)
Projekt specjalny BABIE LATO, Zalewski śpiewa Niemena, Nosowska, Kacperczyk, Natalia Przybysz, Zalia


BILETY:


Bilet normalny 169 - 359 zł
REGULAR TICKETS – dostępne do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 299 zł
Bilet jednodniowy: 169 zł


FINAL CALL TICKETS – dostępne do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 359 zł
Bilet jednodniowy: 199 zł


Dzieci do lat 6 (włącznie) mogą bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu.


KUP BILET