Agroturystyka Lila - wygodne noclegi indywidualne, także dla grup i kolonii

  • miejscowość : Choczewo
  • ulica : Kopalino, ul. Starowiejska 5
  • telefon : 785 924 688
  • telefon 2 : 695 234 837
  • fax : tel. 572 44 71
  • cena za 2 os. od : 60 zł
  • ilość miejsc : 90
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconicon
iconiconiconicon
A A

To miejsce jest hojnie obdarzone przez naturę. Lasy bogate w jagody i grzyby, czysta, ładna plaża nad morzem, świeże powietrze nasycone jodem i piękne okolice - w sam raz na wycieczki. Amatorzy koni, rowerów lub pieszych spacerów znajdą dla siebie wiele ciekawych tras i zakątków. Także wędkarze będą mogli "pomoczyć kija" w jeziorze i nie wrócą stamtąd z pustymi rękami. Walory zdrowotne takich wczasów, wakacji lub weekendów naprawdę trudno przecenić.

Do brzegu morskiego jest 2,5 kilometra szlakiem pieszym oraz 4,5 km samochodem, który można zostawiś na parkingu położonym 100 metrów od plaży. Do jeziora jest 600 metrów.
Agroturystyka Lila - Kopalino - zaprasza na Kaszuby!
Naszym Gościom oferujemy duże, słoneczne pokoje gościnne 2, 3, 4 osobowe z łazienkami - z dostępem do samodzielnej kuchni. W dwóch budynkach są noclegi dla 30 i 40 osób. W jednym z nich znajduje się uniwersalna sala (na 30-50 osób), pełniąca funkcję także jadalni (jest możliwość skorzystania z wyżywienia na miejscu). Agroturystyka Lila dysponuje również placem zabaw dla dzieci.


Bardzo wygodne noclegi są takze w 6 murowanych, całorocznych domkach letniskowych. Domki mają pełne wyposażenie, posiadają łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, naczyniami i garnkami. W domkach są miejsca noclegowe dla:


Agroturystyka Lila Kopalino- Domek Lila.......12 osób
- Domek Ala........12 osób
- Domek Aga........6 osób
- Domek Ola........6 osób
- Domek ADA.......6 osób
- Domek Marek....6 osób


Na parterze przykładowego domku dla 12 osób znajduje się obszerny salon z aneksem kuchennym i sprzętem RTV, kominek, dwie sypialnie 2-osobowe i dwie łazienki. Na piętrze są dwie sypialnie 4-osobowe z łazienkami.


Zdjęcia naszych domków - są tutaj


Agroturystyka Lila oferuje wygodne noclegi na KaszubachGwarantujemy miłą i domową atmosferę. Teren posesji jest ogrodzony, znajduje się tutaj  ogród, grill, są ławki. Przestronna świetlica pozwala na zabawę w dużej grupie osób. Proponujemy rekreację przy stole bilardowym i tenisie stołowym. Każdy może spróbować pokonać gospodarza, który bardzo lubi te gry. Organizujemy wspólne grille i spotkania przy ognisku. Przyjmujemy zielone szkoły i wczasy grupowe, zapraszamy na imprezy okolicznościowe, "sylwestra", imprezy weekendowe z noclegami.


Po uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych.


Nasze atrakcje to:


# czyste plaże i morze,
# trasy rowerowe i spacerowe,
# jezioro, w którym można łowić ryby,
# jezioro Choczewskie do kąpieli,
# 30km do Łeby, ok 10km do latarni morskiej w Stilo,
# 200m stołówka - od domków - na posesji właściciela
# konie w Lubiatowie. 


Z radością powitamy Państwa w naszych progach.
Agroturytyka Lila gwarantuje dobry wypoczynek nad morzem!