Karety i powozy do ślubu, do wynajęcia na imprezy okolicznościowe

  • miejscowość : Wieżyca
A A

Kto chciałby osobiście poczuć się jak król, książę lub księżniczka - może skorzystać z przejażdżki bardzo romantycznym pojazdem - prawdziwą karetą lub powozem.

Kareta do ślubu - Stajnia pod Klonem, pomorskieStyl i elegancja, posmak szlachetnych obyczajów - te przyjemne skojarzenia miło zapadają w pamięci pasażerów takiego pojazdu. Kareta lub powóz idealnie pasują do wyjątkowych okazji, takich jak ślub, wesele, urodziny lub romantyczne obiady i kolacje we dwoje.


Piękną karetę można zamówić razem z dowozem pojazdu w konkretne miejsce. Adresy kontaktowe - poniżej:  • Wieżyca


Stadnina Kolano - tel. 58 684 38 93, tel. 665 516 907, www.stadninakolano.pl


Karoca ślubna Kaszuby TrójmiastoKaroca Ślubna - czeka na Państwa! Jesteśmy w posiadaniu pięknej, stylowej karocy, która wynajmowana jest na wszelkie uroczystości. To nowa bryczka z naturalnego drewna, z hamulcami na cztery koła oraz podwójnie zamykanym dachem na wypadek niesprzyjającej pogody. Powożący wraz z asystentem ubrani są w regionalny strój, lub tradycyjnie, tj. we frak i cylinder.

Oferujemy atrakcyjne ceny ustalane i negocjowane indywidualnie z klientem. Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie - posiadamy własny transport do przewozu koni oraz karocy.


Kareta do ślubu Trójmiasto Kaszuby


Stajnia Pod Klonem - tel. 602 664-968,


Na przejażdżki karetą, powozem, bryczką i wozami drabiniastymi - zaprasza Stajnia Pod KlonemWieżyca - Stajnia pod Klonem zaprasza na Kaszuby!!


Gospodarze przepięknie położonego (u stóp góry Wieżyca) ośrodka zapewniają rozrywkę i wypoczynek przez cały rok:


- jazdy dla początkujących oraz zaawansowanych
- rajdy, kuligi, imprezy integracy
jne
- zabawy dla najmłodszych (
m.in. kucyki) 


A wszystko w scenerii lasów, wzgórz i jezior Szwajcarii Kaszubskiej. Na miejscu znajduje się także hotel dla koni z pełną infrastrukturą - można więc przyjechać z własnym wierzchowcem.


Zamówiony powóz lub karetę dowozimy w umówione miejsce, także w Trójmieście. Zapraszamy!
Więcej informacji o pomorskich bryczkach - jest tutaj


Doroczna, Wielka Parada Bryczek i Wozów w Szymbarku - jest tutaj


Czytając ogłoszenia lub zwiedzając muzea możemy natknąć się na różnego rodzaju określenia dotyczące pojazdów konnych. Wikipedia podaje ponad 60 terminów będących nazwami już czysto historycznymi (rydwany, taczanki) jak i wciąż spotykanymi współcześnie (bryczki). Ich ciekawe zestawienie, które być może podsunie pomysł na oryginalną uroczystość ślubną - jest tutaj


Sale weselne na Kaszubach (z noclegami) - są tutaj


Piękne miejsca na śluby w plenerze - są tutaj


Bryczki i powozy do ślubu w pomorskim!