Półwysep Lipa - wczasy i wakacje nad jeziorem na Kaszubach

  • miejscowość : Lipa
  • telefon : 58 687 32 45
  • telefon 2 : 605 44 66 55
A A

Wczasy rodzinne z dziećmi i atrakcyjne wakacje nad jeziorem - to domena Ośrodka Wypoczynkowego Półwysep Lipa na Kaszubach. Szczególnie bogaty program zajęć oraz animacji dla dzieci jest proponowany w sezonie.


Animacje dla dzieci


W lipcu i sierpniu proponujemy atrakcyjne zajęcia z animatorem dla dzieci. W naszej ofercie znaleźć można popołudniowe zajęcia dla dzieci, organizowane od poniedziałku do piątku.
W ramach tych zajęć oferujemy m.in.:


wspólne gotowanieAnimacje dla dzieci na Kaszubach - Półwysep Lipa
zajęcia plastyczne
zajęcia ruchowe
wspólne spacery
dyskoteki z przebraniami i konkursami


oraz wiele innych gier i zabaw
Dla naszych Gości zajęcia są bezpłatne.


Animacje sportowe


Lipiec i sierpień to miesiące, w których zapraszamy naszych Wczasowiczów na atrakcyjne i bezpłatne animacje sportowe.
Oferujemy bogaty wybór zajęć, takich jak:


aerobik, step aerobik, dance aerobik
zajęcia z modelowania sylwetki
wycieczki rowerowe z przewodnikiem
spacery nordic walking z instruktorem
mecze siatkówki i piłki nożnej
rodzinne zawody sportowe
podchody wieczorne


Plac zabaw


Półwysep Lipa dba o najmłodszych, dostarczając im wiele rozrywki i umilając pobyt na świeżym powietrzu. Aby zapewnić maluchom długie godziny wspaniałej zabawy, na terenie naszego ośrodka wybudowaliśmy duży plac zabaw dla dzieci z licznymi atrakcjami.
Na naszym placu zabaw znajdują się m.in.:
zjeżdżalnie
drabinki
huśtawki
oraz wiele innych atrakcji
Plac zabaw jest ogrodzony, a na całym terenie jest rozsypany piasek, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Zadbaliśmy również o ławeczki dla rodziców, którzy chcieliby mieć swoje pociechy na oku.


Wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz wodnego


Pragnąc w jak największym stopniu uatrakcyjnić Państwu aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu sportowego i wodnego.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego na Półwyspie Lipa dysponuje sprzętem:

Rower turystyczny (z fotelikiem dla dziecka)Animacje dla dzieci Kaszuby wakacje - Półwysep Lipa
Rower dziecięcy
Trampolina
Kijki (Nordic Walking)
Bule
Badminton
Piłki

Wypożyczalnia sprzętu wodnego na Półwyspie Lipa dysponuje sprzętem:


Łódź żaglowa klasy Omega, Puck
Łódź wiosłowa turystyczno-wędkarska
Rowery wodne 4 osobowe i 6 osobowe
Kajaki


Jazda konna


W naszej ofercie znajduje się jazda konna, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Coś dla siebie znajdą u nas zaawansowani, ale też początkujący jeźdźcy. Atrakcja ta dostępna jest w lipcu oraz sierpniu. Jazda na koniu w tak malowniczym miejscu, jakim jest Półwysep Lipa, to wspaniała propozycja.


Paintball / Strzelnica


Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest grą, w której kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu.
Jest to rodzaj fantastycznej gry taktyczno - militarnej, gdzie strzela się z pneumatycznych pistoletów – tzw. markerów ( nie wymagają pozwolenia na broń) - żelatynowymi kulkami wypełnionymi kolorowym barwnikiem spożywczym, które ulegają całkowitej biodegradacji. Jednak w tym sporcie nie chodzi tylko o strzelanie. Jest to przede wszystkim doskonała gra taktyczna, podczas której mamy postawione określone cele i staramy się je zrealizować szybciej niż przeciwnik.
Proponujemy Państwu leśną odmianę paintballa rozgrywającą się na dosyć dużym obszarze leśnym. Zazwyczaj nie ustala się tutaj limitu czasowego. Gra wymaga dużej cierpliwości, prowokuje do urządzania zasadzek na przeciwników. Celem może być zdobycie flagi przeciwnika, czy wyeliminowanie wszystkich "wrogów".


Plaża nad jeziorem z pomostami


Półwysep Lipa może poszczycić się wieloma atrakcjami. Jedną z nich jest plaża z pomostami usytuowana w spokojnej i cichej zatoce. Plaża doskonale nadaje się na letnie dni, ale zachwyca również jesienią i zimą.
Plaża spełnia oczekiwania Wczasowiczów, którzy lubią spędzać czas nad wodą, opalając się i wypoczywając. Pomosty na plaży uatrakcyjniają pobyt na niej, a także idealnie sprawdzają się w przypadku romantycznych spacerów.

Więcej informacji o atrakcjach Ośrodka Lipa nad jeziorem Wdzydze - na telefon
oraz w załącznikach poniżej mapy satelitarnej


Wypoczynek z dziećmi na Kaszubach