Karczma Złota Rybka - pyszne ryby, przystań, domki letniskowe nad jeziorem Wdzydze

  • miejscowość : Kościerzyna i okolice
  • ulica : Borsk
  • telefon : 505 131 338 (pow. na Odkryj Pomorze)
  • telefon 2 : 504 092 769
  • fax : tel. 58 680 43 44
 
iconiconicon
iconicon
iconiconiconicon
A A

Karczma Złota Rybka jest słynnym na Kaszubach miejscem z kulinarnymi tradycjami. Wszystkie serwowane dania są produkowane na miejscu z surowców najwyższej jakości - m.in z własnego drobiu i warzyw. Położona zaledwie 50 metrów od przystani jachtowej jest mekką turystów wodnych i lądowych odwiedzjących Jezioro Wdzydze.

Karczma Złota Rybka nad Jeziorem Wdzydze zaprasza na ryby!Karczma słynie przed wszystkim z przepysznych, smażonych ryb złowionych w naszym Jeziorze Wdzydzkim.  Można tutaj zjeść  węgorza, sielawę sieję, szczupaka, sandacza czy okonia. Serwowane są także pstrągi pochodzące z pobliskiej hodowli oraz ryby morskie m.in. łosoś, halibut, sola, flądra czy dorsz.  Na uwagę zasługują także dania mięsne: golonka po bawarsku, karkówka po cygańsku, kaczka pieczona z jabłkiem oraz szereg innych potraw przygotowanych z mięs drobiowych, wołowych i wieprzowiny.

Smakosze docenią rownież pizzę własnego wypieku oraz własnej produkcji - pierogi - ruskie, z mięsem, z kapustą i z grzybami, z jagodami i z truskawkami.
 
Duża, dwupoziomowa sala bankietowa Złotej Rybki dysponuje świetnie wyposażonym barem. Wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz projektor multimedialny, pozwala na prezentację danych, transmisję meczów piłkarskich, koncertów, filmów itp.. W chłodne wieczory rozpalany jest ogień w kominku, który tworzy niepowtarzalny nastrój - przyciągający wielu zmarzniętych turystów i żeglarzy. W cieplejsze dni posiłki wybornie smakują na świeżym powietrzu w altankach z widokiem na jezioro Wdzydze. Przy Karczmie działa również plac zabaw dla dzieci. Zapraszamy do Borska!


Złota Rybka Borsk


DOMEK 10 OSOBOWY NAD JEZIOREM 

Domek nad jeziorem Wdzydze dla 10 osób - na KaszubachDomek znajduje się nad samym brzegiem Jeziora Wdzydzkiego 150 m od Karczmy Złota Rybka. Posiada własny pomost, do którego można zacumować łódź. Na zewnątrz drewniana altanka, w której można biesiadować do bladego świtu. 3 pokoje sypialniane ( 2+4+4 ), 1 pokój dzienny, kuchnia, łazienka.

Wyposażenie: czajnik, naczynia, pościel,  kuchenka elektryczna, lodówka, prysznic, WC, ciepła woda, grzejnik, TV, grill.

DOMEK 4 OSOBOWY NAD JEZIOREM


Domek nad jeziorem dla 4 osób w Borsku na KaszubachDomek usytuowany wśród drzew nad jeziorem 150 m od Karczmy Złota Rybka. Na zewnątrz taras, stolik, ławeczki, gdzie można spożywać posiłki lub zwyczajnie odpocząć nad wodą. Opodal przytań jachtowa. 2 pokoje ( 2+2), kuchnia, łazienka.

Wyposażenie: czajnik, naczynia, pościel,  kuchenka elektryczna, lodówka, prysznic, WC, ciepła woda, grzejnik, TV, grill.

DOMEK NAD RZEKĄ - BLIŹNIAK
   P / L

Domek nad rzeką, dla 4 osób - Złota Rybka, Borsk, KaszubyPrawa część bliźniaka (4 osobowa) i lewa część bliźniaka (4 osobowa) stanowią oddzielne lokale z odrębnymi wejściami.  Domek znajduje się nad rzeką Wdą 150 m od jeziora, wśród drzew sosnowych, na terenie ogrodzonym i zamkniętym: brama wjazdowa i furtka zamykana na klucz, klucze są do dyspozycji gości. To idealne miejsce dla turystów z małymi dziećmi, ponieważ przestrzeń między rzeką a domkiem dzieli płot. Aby znaleźć się nad rzeką wystarczy przejść przez furtkę. Istnieje możliwość pozostawienia auta w pobliżu domku. Wewnątrz każdej części: 2 pokoje (2+2) aneks kuchenny, łazienka.

Wyposażenie: czajnik, naczynia, pościel,  kuchenka elektryczna, lodówka, prysznic, WC, ciepła woda, grzejnik, TV, grill.

Przyczepy campingowe

Dla mniej wymagających turystów polecamy przyczepy kempingowe. (4 – osobowe, 2 pomieszczenia). Przyczepy usytuowane są w zaciszu sosnowych drzew nad rzeką Wdą - 150 m od jeziora. Przyczepy znajdują na terenie ogrodzonym i zamkniętym: brama wjazdowa i furtka zamykane są na klucz, klucze do dyspozycji gości. To bezpieczne miejsce dla turystów z małymi dziećmi. Istnieje możliwość pozostawienia auta w pobliżu przyczepy na terenie zamkniętym.

Na wyposażeniu przyczep: dostęp do prądu, czajnik elektryczny, naczynia, woda bieżąca, pościel

Na zewnątrz: WC,  prysznic,  grill, ławki, stoliki, parasole.

Wszystkich turystów podróżujących z własnym namiotem zapraszamy na nasze pole namiotowe. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na lokalizację. Pole usytuowane jest na wyspie pomiędzy rzeką Wdą a kanałem. Dostęp do toalety i prysznica. Na rzece Wda tuż przed śluzą, specjalnie dla nocujących tu kajakarzy został zorganizowany specjalny pomost z wejściem na pole namiotowe.  Na pole zapraszamy również gości podróżujących przyczepami campingowymi  lub autami typu Camper. Teren zielony, wśród szumu drzew i wody, z zamykaną bramą wjazdową.


Karczma Złota Rybka Borsk


Karczma Złota Rybka nad jeziorem Wdzydze na Kaszubach!