ZAWIATY – Twoje miejsce na Kaszubach – rodzinny wypoczynek nad jeziorem z animacjami dla dzieci i atrakcjami dla całej rodziny

  • miejscowość : Czarna Dąbrówka
  • ulica : Zawiaty 1, gmina Czarna Dąbrówka
  • telefon : 783 008 783
  • www : http://www.zawiaty.com
  • e-mail : rezerwacje@zawiaty.com
  • cena za 2 os. od : 120 zł
  • ilość miejsc : 120
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconiconicon
A A

Zapraszamy do Ośrodka Zawiaty - wymarzonego miejsca na wypoczynek.
Ośrodek znajduje się na Kaszubach, położony nad samym jeziorem na skraju lasu, z dala od hałaśliwych dróg, gwarantuje komfort, świeże powietrze, bliZawiaty - rodzinne wakacje na Kaszubachski kontakt z naturą, czyste wody jednego z największych kaszubskich jezior oraz wiele innych niezwykłych atrakcji.

W ramach wypoczynku na Kaszubach w szczególności proponujemy:


 ■ Wypoczynek dla rodziców z dziećmi – czerwiec, lipiec, sierpień
 ■ Tradycyjną Wielkanoc na Kaszubach
 ■ Wrześniowy relaks i obfite grzybobranie na Kaszubach


Grzybobranie 2021 Kaszuby pomorskie


ZAPLECZE REKREACYJNE


Mając na względzie zróżnicowane potrzeby gości, zadbaliśmy o odpowiednie zaplecze rekreacyjne. 
Dla pragnących relaksu i odrobiny spokoju m.in.: hamakWczasy rodzinne na Kaszubach - Zawiatyi rozwieszone wśród drzew, strefy relaksu, pomost z drewnianymi leżakami, kawiarnia z tarasem z widokiem na jezioro. wiata grillowa oraz sauna i gabinet masażu.
Dla preferujący aktywny wypoczynek m.in.: siłownia na świeżym powietrzu, boisko z możliwością gry w piłkę nożną lub siatkówkę, stoły do tenisa stołowego a także wypożyczalnia rowerów turystycznych i przystań wodna z wypożyczalnia sprzętu wodnego.
Na miłośników plażowania, czeka prywatna plaża z przestronnym drewnianym pomostem z drewnianymi leżakami. W sezonie dotepny jest duży, wysoki namiot ze stołami do tenisa stołowego.


ZAWIATY DLA DZIECI


Przygotowując naszą ofertę, szczególny nacisk położyliśmy na zadowoleniWczasy z dziećmi nad jezioreme najmłodszych gości -  u nas dziecko jest VIP-em i tej zasady trzymamy się od lat.
Dla maluchów przygotowaliśmy specjalny program animacji, który realizują nasi Animatorzy.  Dodatkowo szeroko rozwinięta infrastruktura Ośrodka, zadowoli nawet najbardziej wymagających – sale zabaw dla dzieci: Klub Maluszka i Kids Klub, basen z kulkami, plac zabaw z drewnianą ciuchcią oraz huśtawkami i zjeżdżalnią, domek na drzewie, mini zoo, trampolina, tyrolka, indiański Wig Wam i wiele innych.


PRYWATNA PLAŻA


Ośrodek dysponuje strzeżonym kąpieliskiem, z wyznaWakacje nad jeziorem Kaszuby - Zawiatyczonymi strefami dla dzieci, uczących się pływać i tych, którzy sztukę pływania opanowali do perfekcji.  Kąpielisko w Zawiatach niejednokrotnie zdobyło tytuł „Najbezpieczniejszego Kąpieliska Śródlądowego na Kaszubach". 


NOCLEGI


Proponujemy zakwaterowanie w nowych, ogrzewanych, całorocznycDomki letniskowe Kaszuby - Zawiaty zapraszają!h domkach drewnianych. W zależności od oczekiwań dysponujemy 3 rodzajami domków o takim samym wysokim standardzie różnią się jedynie wielkością.
Wszystkie domki wyposażone są w TV, lodówkę, czajnik elektryczny oraz podstawową zastawę stołową a także łazienkę z prysznicem i komplet mebli ogrodowych na tarasie.


Pobyty rodzinne - sa tutaj
Pobyty grupowe - są tutaj
Zielone Szkoły - są tutaj
Otrzymane nagrody i wyróżnienia - są tutaj


Ośrodek Zawiaty
rodzinne wczasy i wakacje
nad jeziorem na Kaszubach!