〇 Przystań Nad Wdą - noclegi nad jeziorem Wdzydze

  • miejscowość : Borsk
  • ulica : Borsk 34b
  • telefon 2 : 694 509 513 (komórkowy)
  • cena za 2 os. od : 70 zł
  • ilość miejsc : 20
  • całoroczny : tak
 
iconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy Państwa do pięknego Borska leżącego nad brzegiem Jeziora Wdzydze. Nasz nowy, całoroczny dom - Przystań Nad Wdą - dysponuje piecioma pokojami dla 4, 3 i 4 osób - każde z łazienką i aneksem kuchennym. Dwa pokoje gościnne posiadają osobne wejścia, jeden - odrębny taras z widokiem na rzekę Wdę, na której są organizowane spływy kajakowe.


Przystań Nad Wdą Borsk


Na otoczonej świerkami posesji (ok. 700 m do jeziora Wdzydze)Pokoje Na Skarpie Borsk znajdują się także:

plac zabaw dla dzieci
boisko do siatkówki
miejsce do wypoczynku. plażowania
miejsce na ognisko, grill
miejsca do parkowania samochodów


Przystań Nad Wdą posiada dostęp do internetu. Na życzenie udostępniamy telewizory. Akceptacja małych zwierząt domowych - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Nasze noclegi w Borsku są świetną propozycją dla poszukujących kameralnego miejsca do wypoczynku. Pobliskie Jezioro Wdzydze, zwane z racji rozmiarów - małym Morzem Kaszubskim, jest mekką żeglarzy, kajakarzy oraz wędkarzy. Wieża widokowa Przytarnia Otoczenie grzybowych lasów i liczne ścieżki przyciągające miłosników rowerowych wycieczek czyni z tych okolic świetne miejsce na wypoczynek wiosenny i jesienny (naszym gościom możemy wypożyczyc kilka rowerów) A zimą... nastrój z rzadka zamieszkałych okolic pozwala na pełne wyciszenie na łonie naturalnej przyrody. Dżwięk dzwonków przy kuligowych saniach wśród ośnieżonych świerków i sosen przydaje tylko bajkowości temu miejscu...


Ceny noclegów w Przystani - prosimy o kontakt z powołaniem na Odkryj Pomorze.


Prócz wielu atrakcji w okolicy (są tutaj) trzeba też wspomnieć o nieczynnym lotnisku w Borsku, ktore przyciąga fanów paralotniarstwa z całej Polski. Dlatego z przyjemnością...


zapraszamy do Borska - Przystań nad Wdą
 wczasy na skraju Kaszub i Borów Tucholskich!


Przy okazji serdecznie zapraszamy na spływ po jednej z najpiękniejszych rzek na Pomorzu – Wdzie. Proponujemy spływy po naszym subiektywnym zdaniem najciekawszym jej odcinku (Borsk – Wojtal 4-5h), które zadowolą amatorów jak i wprawionych kajakarzy.


Przystań Nad Wdą - kajak pro tour 470Oferowany sprzęt to dwuosobowe kajaki turystyczne z miejscem dla dziecka - Aquarius Pro Tour 470. Mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą kajków Pro Tour, podobnie jak 90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa.

Spływy Wdą rozpoczynamy bezpośrednio z naszej posesji w Borsku, gdzie zapewniamy zamknięty, bezpłatny parking.  Rozpoczynając spływ z naszej Przystani nie ponosicie Państwo
kosztów transportu do punktu zrzutu kajaków. Po powrocie ze spływu istnieje możliwość zorganizowania ogniska przy Przystani Nad Wdą.


⭐ Atrakcje w okolicy - są tutaj


Przystań nad Wdą - noclegi nad Wdzydzami