Dino Park Malbork - Park ruchomych dinozaurów i smoków, kino 5D, lunapark, wesole miasteczko, park linowy

  • miasto : Malbork
  • ulica : Toruńska 61
A A

Zapraszamy do niesamowitego Dino Parku  - Parku Ruchomych Dinozaurów i Smoków - Ruchome smoki DinoPark Malborkktóry jest największą po krzyżackim zamku, atrakcją turystyczną w Malborku. Animatroniczne pokazy dinozaurów na żywo zawsze wzbudzją wiele emocji, ale mnogość ciekawostek do obejrzenia zgromadzona na terenie parku dostarcza ich w sumie równie dużo. Praktycznie jeden dzień do dyspozycji to zdecydowanie za mało by w pełni skorzystać z całej oferty rozrywkowo-rekreacyjnej tego miejsca.


Dinozaury w Malborku budzą się 28 kwietnia 2023 i nie śpią aż do jesieni...


Dino Park Malbork


Zwiedzających Dino Park wita ponad czterdziPark ruchomych dinozaurów Malborkeści ruszających się stworów z różnych epok geologicznych - sprzed milionów lat. Towarzyszą im oryginalne smoki. Do poruszania się po parku jest wyznaczona wygodna trasa (ścieżka edukacyjna), dzięki której mają Państwo możliwość obejrzenia każdego dinozaura czy smoka z bliska. Najwyższy prehistoryczny potwór ma wysokość 8 metrów, zaś najdłuższy 22 metry!
Figury wyglądają jak żywe -  wydają dźwięki, ruszają głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem – imitując oddychanie!
Dodatkowo są organizowane animatroniczne pokazy dinozaurów na żywo!


Prawdziwą historię życia dinozaurów można poznać w bardzo ciekawym muzeum skamieniałości. Prezentowane eksponaty w większości stanowią szczątki dawnych zwierząt i roślin.


W ramach Parku zapraszamy również na plac zabaw dla dzieci - jeden z największych w tej części Polski. Główna konstrukcja, starannie zaprojektowana i wykonana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa posiada wymiary 25 m x 25 x 6 metrów. Wszystkie atrakcje tworzą razem duży lunapark. W kompleksieKolejka elektryczna Park dinozaurów Malbork wesołego miasteczka znajdują się także:

  jeziorko z pływającymi łódkami
  kolejka elektryczna
  karuzele i mini młyn
  • piaskownice archeologiczne ze szkieletami
  • dmuchańce


Kolejna Mini ZOO Malbork Dino Parkatrakcją w parku dinozaurów w Malborku jest Mini Zoo.  Muflony, Alpaki, daniele (w tym zupełne maluchy) czy pawie to tylko niektóre z atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy. Zobacz wszystkie zwierzęta na żywo i podziwiaj ich piękno wśród niesamowitej scenerii naszego parku. Kupując bilet do Dino Parku możesz zwiedzać Mini Zoo za darmo!


Bardzo mocnym akcentem rozrywkowym jestDino Park Malbork Park Ruchomych Dinozaurów kino 5D Extreme dysponujące salą na 25 osób. Wspaniałe efekty pobudzające niemal wszystkie ludzkie zmysły - są gwarantowane!


Zgłodniałych i spragnionych zapraszamy do kompleksu gastronomicznego w którym znajdziemy przekąski, dania obiadowe oraz lody, napoje i słodycze. Tuż obok znajdują także sklepiki z pamiątkami.


Park Linowy Malborkstones MalborkMiejscem zdrowego, bezpiecznego wysiłku i pozytywnej adrenaliny jest Park Linowy Malborkstones - wyróżniający się m.in najnowszym systemem bezwypinowej asekuracji Bornak


Na park linowy w Malborku składają się 4 trasy:


Jabadaba - najniższa trasa, dla najmłodszych, całkowicie zabezpieczona siatką
Mali Odkrywcy - niska, 12 przeszkód
Dino Rider - wyższa, 16 przeszkód
Dziki Kot - dla młodzieży i dorosłych, 16 przeszkód, z tyrolkąDropTower Malbork wieża swobodnego spadania


DropTower czyli wieża swobodnego spadania jest dedykowana dla nieco starszych i dojrzalszych dinomaniaków. Wagonik tej wyjątkowej atrakcji jest wciągany na wysokość blisko 10 metrów by z impetem poszybować w dół podnosząc poziom adrenaliny u jego pasażerów. Moc niezapomnianych wrażeń gwarantowana!


 Laserowy Tor Przeszkód - Chcesz się poczuć jak agent tajnych służb wykonujący najniebezpieczniejsze zadania z Mission Impossible? Gwarantujemya doskonałą zabawę w pomieszczeniu pełnym wiązek laserowych, których należy unikać. Dzięki różnym stopniom trudności, zarówno dorośli jak i dzieci mogą sprawdzić swoją sprawność i wyobraźnię. LaserLight Mission jest jedyną taką atrakcją w Polsce!


Chatka Baby Jagi - na kurzej łapce (umieszczona na wysokości 5 metrów), z właścicielką  siedzącą na progu...

Domek z piernika - jak z bajki, w takim mieszkali Jaś i Małgosia...

Ludzik z klocków Lego - ma 3,5 metra wzrostu i dobrze wypada na wspólnej fotografii...


Wioska jaskiniowców - zamieszkana przez rodziny Flinstonów i Rubble'ów oraz rozbrajającego Psozaura Dino! W wiosce mieszkają także włochate mamuty.


Wystawa obrazów w technice 3D


Symulator VR - najnowocześniejsza technologia tworząca wirtualną rzeczywistość 360 stopni!


Gadające Drzewo - przygoda, która zostaje w pamięci!


Kolejka Safari - wyścigi w kolorowych wagonikach. Strzelaj, zbieraj punkty i wygrywaj!


Animatroniczne mamuty - przyjazne, z własną osobowością :-)


Dino Park, zajmujący powierzchnię 4,5 hektara to świetny pomysł na weekendowy i wakacyjny wypad do Malborka, który robi w ostatnich latach prawdziwą furrorę. Nie zdradzamy wszystkiego - wizyta w parku dinozaurów w Malborku będzie naprawdę przyjemnym zaskoczeniem dla wszystkich odwiedzająch.


Czynne: koniec kwietnia - październik - tutaj           Ceny biletów (atrakcje + muzeum w cenie jednego) - są tutaj
Oferta dla grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych - jest tutaj


Plac zabaw dla dzieci MalborkDino Park
Malbork, ul. Toruńska 61 (dojazd - mapa satelitarna poniżej)
tel. 55 307 0700
tel. 55 307 0800
tel. 506 720 646
www.dinopark.malbork.pl
e-mail: dinopark.malbork@wp.pl
Aktualności na Facebook - są tutaj


Ruchome dinozaury i smoki w Dino Parku w Malborku!
Noclegi w Malborku - są tutaj


Mini Zoo Dino Park Malbork


Kino 5D Extreme w Malborku