Agroturystyka Trzy Stawy - mieszkania wakacyjne, apartamenty - na pograniczu Kaszub, Kociewia i Borów Tucholskich

  • miejscowość : Stara Kiszewa
  • ulica : Lipy 2
  • telefon 2 : 696 531 765
  • cena za 2 os. od : 70 zł
  • ilość miejsc : 12
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Zapraszamy na malownicze pogranicze Kaszub, Kociewia i Borów Tucholskich. Agroturystyka Trzy Stawy (w maleńkiej miejscowości Lipy koło Starej Kiszewy) jest otoczona łąkami, polami, jeziorami i lasami pełnymi grzybów oraz jagód. Spacery, konne przejażdżki i pobliskie atrakcje zachęcają do wypoczynku o różnych porach roku. Spokój i przestrzeń sprawiają, że znika tutaj typowy, codzienny pośpiech. Komfort i zapewnione gościom wygody na terenie 5 hektarów przyjemnie zaś odprężają.


Agroturystyka Trzy Stawy


Trzy Stawy są ulubionym miejscem wypoczynku rodzin z dziećmi, które uwielbiają ruch i kontakt z małymi zwierzątkami. Gospodarstwo Agroturystyczne Alicji i Wiesława Wacholc otrzymało tytuł Gospodarstwa Przyjaznego Środowisku oraz Agroturystyka Trzy Stawy zaprasza na wczasy rodzinne na Kaszubachzajęło II miejsce w pomorskim konkursie na najlepszą agroturystykę 2009 roku. Kolejną nagrodę zdobyło w 2011 roku.

Gospodarze oferują noclegi w 5 pokojach dwuosobowych z łazienkami w samodzielnym domu do wyłącznej dyspozycji gości. Na dole znajduje się mieszkanie wakacyjne (z kominkiem) dla 4 osób, zaś na piętrze (osobne wejście) aneks kuchenny z pokojem wypoczynkowym, 2 pokoje 2 osobowe z łazienkami i 2 pokoje 2 osobowe z 1 łazienką.

Na miejscu jest również w pełni wyposażona kuchnia (jadalnia), w której można przygotowywać samodzielnie posiłki. Istnieje także możliwość zamówienia całodziennnego wyżywienia u gospodyni, m.in polecanej zupy kociewskiej, naleśników z kapustą oraz wielu innych znakomitych posiłków.
Samochody są parkowane w obrębie bezpiecznej, ogrodzonej posesji. Akceptacja domowych zwierząt - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Dodatkowe atrakcje na terenie agroturystyki Trzy Stawy:

- zarybione stawy do wędkowania
- wiatę z murowanym grillem, miejsce na ognisko
- piec do pieczenia tradycyjnego chleba
- ogromny ogród z sadem owocowym
- urządzenia rekreacyjne, boisko sportowe
- rozkładany, duzy basen dla dzieci
- tarasy słoneczne,
- przejażdżki bryczką,
- kontakt ze zwierzętami (m.in ptaki ozdobne)


Jesienią zapraszamy na wielkie grzybobranie - na pograniczu Kaszub i Borów Tucholskich!


Cennik w Trzech Stawach:

- nocleg od 35 zł za osobę
- obiad - 20 zł
- obiadokolacja - 20 zł
- śniadanie - 15 zł
- kolacja - 15 zł


Alicja i Wiesław Wacholc serdecznie zapraszają
do Agroturystyki Trzy Stawy
na rodzinne wczasy, wakacje i weekendy!