Pensjonat Eden - komfortowe noclegi dla wycieczek i grup zorganizowanych

  • miejscowość : Wiele i okolice
  • ulica : Kościerska 7
  • telefon : 58 687 35 66
  • telefon 2 : 880 291 010
  • e-mail : edenwiele@wp.pl
  • ilość miejsc : 40
  • całoroczny : tak
iconiconicon
icon
iconiconicon
A A

Wiele jest coraz częściej odwiedzanym miejscem na wypoczynkowej mapie Polski. Trafiają tu pojedyńcze osoby, rodziny i całe wycieczki. Pensjonat Eden oferujący noclegi z wyżywieniem może być przyjemną i wygodną przystanią - do wypoczynku i do zwiedzania okolic Wiela.


Plaża nad jeziorem WielewskimPołożone na skraju Kaszub i Borów Tucholskich Wiele łączy w sobie ciszę i spokój małej miejscowości oraz piękne otoczenie lasów i jezior. Lubiący wycieczki piesze, rowerowe, konne i kajakowe znajdą tutaj raj dla siebie, a poszukiwacze zabytków także wiele ciekawych atrakcji turystycznych.

Kto szuka czystej wody i czystego powietrza - tutaj je znajdzie w ilościach hurtowych :-). Jezioro Wielewskie należy do najczystszych na Pomorzu.


Pensjonat Eden Wiele


Pensjonat Eden Wiele - noclegi dla wycieczekDla gości odwiedzających Wiele przygotowaliśmy w Pensjonacie Eden noclegi w 13 pokojach z łazienkami - łącznie dla ok. 40 osób. Warunki w obiekcie doceniają organizatorzy noclegów dla wycieczek, grup zorganizowanych, kolonii i szkół Zapewniamy całodzienne wyżywienie w części restauracyjnej naszego pensjonatu. Wyposażenie Edenu, m.in w bar, pozwala na wygodną organizację imprez okolicznościowych, spotkań, przyjęć, kameralnych wesel i dyskotek. Przy Pensjonacie znajduje się specjalne miejsce na ognisko.


Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.
W sprawie cen prosimy o kontak telefoniczny z powołaniem na Odkryj Pomorze.


⭐ Atrakcje w okolicy - są tutaj


Serdecznie zapraszamy do Pensjonatu Eden
w Wielu nad pięknym jeziorem Wielewskim!