Słoneczne Siedlisko - kameralne szkolenia, konferencje, wczasy, wypoczynek na Kaszubach

iconiconicon
icon
iconiconiconicon
A A

Nasz całoroczny obiekt wypoczynkowy jest położony na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Grzybowe i jagodowe lasy z trasami rowerowymi, liczne jeziora do wędkowania, żeglowania i wycieczek kajakowych od lat przyciągają fanów przyrody, ciszy i malowniczych krajobrazów.


Słoneczne Siedlisko usytuowane na zielonej skarpie nad rzeką Debrzycą, z widokiem na lasy, łąki i pola jest idealną przystanią dla całorocznego wypoczynku na Kaszubach. Zapewniamy komfortowe noclegi i odpowiednie warunki dla kameralnych spotkań niedużych grup i wycieczek, a także turystów indywidualnych.


Słoneczne Siedlisko Wąglikowice


Nasz obiekt przygotowany jest do organizowania małych szkoleń specjalistycznych, Kameralne szkolenia i konferencje na Kaszubach w Słonecznym Siedliskukonferencji, szkoleń językowych i spotkań integracyjnych. Posiadamy salę konferencyjną przygotowaną na szkolenia dla 20 słuchaczy przy stołach lub 30 w systemie audytoryjnym. Sala wykładowa wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny niezbędny do przeprowadzenia wszelkiego typu szkoleń. Jest ona technicznie przygotowana na potrzeby sprzętu komputerowego, wyposażona w projektor multimedialny z rzutnikiem, tablicę suchościeralną, telewizor, odtwarzacz płyt DVD, radiomagnetofon, laptop, drukarkę i ksero.

Nasza oferta szkoleniowa jest połączona z możliwością pobytu na terenie obiektu w czasie szkoleń, konferencji, warsztatów specjalistycznych czy kursów językowych. Oferujemy Państwu doskonałe warunku wypoczynku w czasie trwania konferencji. Podczas szkolenia proponujemy pełne wyżywienie, tj. śniadanie, i obiadokolację. W trakcie szkolenia podawane są napoje zimne i gorące oraz tzw. galanteria konferencyjna według życzenia gości.

Noclegi  w Słonecznym Siedlisku

W naszym budynku gościć możemy do 20 osób w 7 pokojach. Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone, mają telewizor i własną łazienkę, a także dostęp do wspólnej kuchni. Nasi goście mogą bezpłatnie skorzystać z miejsc parkingowych. Oferujemy także dostęp do Internetu za dodatkową opłatą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

    * komfortowo wyposażone pokoje 1,2,3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
    Słoneczne Siedlisko - wczasy, wakacje i weekendy na Kaszubach* łóżka podwójne i pojedyncze
    * telewizor na wyposażeniu każdego pokoju
    * kuchnię z pełnym wyposażeniem
    * taras z dostępem do grilla
    * miejsce na ognisko
    * bezpłatne miejsca parkingowe
    * dostęp do Internetu (WiFi)

Cennik Słonecznego Siedliska - jest tutaj (prosimy powołać się na Odkryj Pomorze!)

Korzystając ze wspaniałego zaplecza nieskażonej przyrody Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz licznych atrakcji w okolicy (są tutaj), na życzenie gości organizujemy:

    * spływy kajakowe
    * regaty żeglarskie oraz rejsy statkiem po jeziorze Wdzydze
    * kuligi
    * paintball
    * gry survivalowe
    * zajęcia integracyjne dla firm
    * jazda konna na życzenie gości
    * spływy kajakowe w dół rzeką Wda
    * wycieczki integracyjne po zajęciach
    * możliwość wypożyczenia rowerów, kajaków lub łódki
    * zwiedzanie Kaszub i Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego rowerem (zobacz) lub pieszo (zobacz) na pobliskich jasno-oznaczonych trasach


Kursy języka angielskiego na Kaszubach

Nasi wykładowcy rozumieją doskonale, że każdy ma inne zdolności oraz inną motywację do nauki i dlatego oferujemy metody nauki dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb i możliwości. Wspaniały klimat i atmosfera Siedliska sprawiają, że nauka staje się tutaj przyjemnością. W naszej ofercie kursów angielskiego znajdą Państwo:

    * Intensywny angielski dla Ciebie - zajęcia indywidualne, w duecie, grupowe
    * Intensywny angielski w weekend
    * Regularne zajęcia w grupach
    * Kursy dla firm- zajęcia weekendowe, warsztatowe, intensywne kursy tygodniowe
    * Kursy dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej
    * Kursy dla dorosłych
    * Kursy Business English
    * Kursy egzaminacyjne Cambridge First Certificate  FCE, CAE
    * Kurs przygotowawczy do Matury
    * Praktyczny angielski dla wyjeżdżających za granicę
    * Intensywne kursy dla rodzin
    * Zajęcia indywidualne dopasowane "na miarę"
    * Obozy językowe

Nasza oferta szkoleniowa jest połączona z możliwością pobytu na terenie obiektu w czasie szkoleń, konferencji, warsztatów specjalistycznych czy kursów językowych.

Zadzwoń lub wyślij e-mail i umów się na spotkanie, a my bezpłatnie doradzimy najlepszą metodę szkoleniową i strategię nauki dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy.


Na wczasy, wakacje i weekendy
na spotkania, szkolenia i konferencje
zaprasza Słoneczne Siedlisko
 - komfortowa baza na Kaszubach!