Power Park

  • miasto : Łeba
  • ulica : Nadmorska 27
A A


UWAGA - atrakcja została zamknięta


 


Power Park Łeba, to jedyny w swoim rodzaju park rozrywki nad morzem - miejsce szaleństw, spotkań, rywalizacji i zabawy.
W malowniczym zakątku Łeby, na obszarze dwóch hektarów różnorodnego terenu, przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, m.in.:

Power Park Łeba- wspaniały tor gokartowy (długość ok. 400 m)
- park linowy (6 tras o różnym stopniu trudności)
- wielki skok wahadłowy (14 metrów - 4 piętra)
- pole do gry w paintball,
- tor off-road (długość ok. 600 m) buggy, quady
- kids park
- strzelnicę
- zaplecze gastronomiczne.


Łeba, ul. Nadmorska 27

tel. 603 555 285
tel. 607 177 037
tel. 605 588 498


 


Przewodnik po atrakcjach Łeby - jest tutaj


Atrakcje w pomorskim - są tutaj
Nasz park przygody to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Doskonale bawią się u nas całe rodziny, grupy młodzieży, grupy sportowe, turyści indywidualni - każdy znajdzie dla siebie cos odpowiedniego. Przyjmujemy zielone szkoły, a także organizujemy imprezy integracyjne, motywacyjne oraz okolicznościowe, jak na przykład urodziny, poprawiny czy wieczory kawalerskie. Ponadto organizujemy programy pobytowe dla grup, włączając do oferty, oprócz naszego parku, takie atrakcje jak Słowiński Park Narodowy i Wydmy Ruchome, Park Dinozaurów, rejsy statkami, wędkarstwo morskie, loty widokowe, wycieczki do latarni morskiej, konie, quady, buggy, windsurfing, dyskoteki, ogniska, kuligi i wiele innych.

Gokarty nad morzem - Power Park ŁebaNasze dewizy to Bezpieczna Zabawa i Profesjonalizm, dlatego wszystkie atrakcje oraz sprzęt z którego korzystamy (firmy Sodi, Petzl, Tipmann) posiadają odpowiednie certyfikaty (m.in. Bezpieczny Park Linowy) oraz spełniają wysokie normy bezpieczeństwa.
Pracujemy z kilkunastoma wykwalifikowanymi instruktorami, którzy szkolą wszystkich korzystających z naszych atrakcji, tak że zabawa u nas staje się w pełni bezpieczna.

Posiadamy własne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne, a także współpracujemy z kilkoma pensjonatami, hotelami i ośrodkami wczasowymi (m.in hotelem Łeba)

Posiadamy doświadczenie w organizowaniu szkoleń i konferencji.
Jesteśmy grupą młodych, energicznych ludzi, którzy przede wszystkim kochają dobrą zabawę, których pasją jest adrenalina i zamiłowanie do sportów ekstremalnych. To z tej pasji powstał Power Park Łeba- profesjonalnie przygotowany i zarządzany park rozrywki.

Pracą i zaangażowaniem staramy się sprawić by Power Park Łeba stawał się coraz lepszym i ciekawszym miejscem zachęcającym do aktywnego spędzania czasu, pokonywania własnych słabości a przede wszystkim miejscem świetnej zabawy, w którym można „poczuć krew w żyłach”


Power Park Łeba


1. Gokarty

Power Park zaprasza na gokarty nad morzem w ŁebieTor Gokartowy - profesjonalnie przygotowany, wygrodzony i oświetlony tor z profilowanymi zakrętami i zabezpieczającymi bandami o długości ok. 400 m. Unikalny kształt toru sprawia że jazda po nim wyzwala dużą adrenalinę i przypomina rywalizację formuł wyścigowych. Tor wyposażony jest w system pomiaru czasu oraz system świateł sygnalizacyjnych. Dla kibiców – trzy mostki widokowe nad torem.

Posiadamy gokarty firmy SODI RX7 SchumiKart z silnikami 200 cc oraz 6.5 KM.
Gokarty posiadają regulowane fotele co pozwala na korzystanie z nich zarówno przez starsze dzieci jak i dorosłych. Zapewniamy kombinezony (także kombinezony przeciwdeszczowe) oraz certyfikowane kaski.


Chętni mogą także skorzystać z gokartów dwuosobowych.

2. Park Linowy

Power Park - park linowy nad morzem - w ŁebieTo sprawdzona, doskonała forma spędzania czasu dla całej rodziny. Można śmiało powiedzieć, że jest to najbezpieczniejsze uprawianie rekreacji ruchowej zbliżonej do alpinizmu. Na przeszkodach parku linowego bawić się mogą wszyscy - zarówno dzieci, młodzież czy dorośli (także osoby starsze). 6 tras o zróżnicowanym poziomie, lokowane na różnych wysokościach pozwalają dopasować tę rozrywkę do wzrostu oraz indywidualnych możliwości. Nasi Gości mają do dyspozycji także trasę szkoleniową - tuż nad ziemią - dla nauki asekuracji tuż nad ziemią. Nie potrzebne jest żadne doświadczenie i obycie ze sprzętem alpinistycznym. Nad bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni instruktorzy.


Trasa MALUCH (długość 50 m) – dla dzieci od lat 3. Dzieci przemieszczają się między domkami umieszczonymi na drzewach, pokonując przeszkody na wysokości 1-2 m. zabezpieczone siatką całkowicie chroniącą przed upadkiem, nie wymagającą dodatkowej asekuracji. Konstrukcja trasy rozwija zmysł równowagi oraz koordynację ruchów.


Trasa ŻÓŁTA (długość 42 m) - zaprojektowana z myślą o starszych dzieciach. Doskonała na rozpoczęcie przygody w parku linowym, dostępna dla młodzieży i dorosłych. Lina asekuracyjna na tej trasie została umieszczona trochę niżej, aby niższe osoby mogły samodzielnie przepinać karabinki.

Park linowy nad morzem ŁebaTrasa ZIELONA (długość 76 m) – dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Trasa której przeszkody pokonujemy będąc przypiętym do liny asekuracyjnej na całej długości trasy. Przeszkody rozmieszczone są na wysokości 2-4 m. Trasa dla osób pragnących oswoić się z przeszkodami przed wejściem na wyższe poziomy.

Trasa NIEBIESKA (długość 62 m) – jedna z trzech wyżej lokowanych tras, polecana dla młodzieży i dorosłych. Nazywana SPRAWNOŚCIOWĄ. Bardzo lubiana ze względu na różnorodność ćwiczeń.

Trasa CZERWONA (długość 246 m) – ZJAZDOWA, polecana dla młodzieży oraz dorosłych. Rozpoczyna się, najdłuższym w okolicy, 120 m. zjazdem tyrolskim. Niesamowite emocje i widoki - start z wzniesienia na wysokości 20 m.n.pm.


Trasa CZARNA (długość 158 m) - przeznaczona jest dla tych, którym po przejściu poprzednich tras wciąż brakuje emocji a mają wystarczająco dużo siły by ją przejść.


ŚCIANKA WSPINACZKOWA - na terenie parku linowego jest także ścianka wspinaczkowa o wysokości 8 metrów.


3. Tor OFF-ROAD (quady, buggy)

Power Park Łeba zaprasza na off road nad morzemTor OFF-ROAD to 600. metrowy tor przygotowany do jazdy czterokołowcami buggy oraz quadami. Tor jest wygrodzony i zabezpieczony. Cechuje go duże zróżnicowanie terenu- podjazdy, piszczyste wzniesienia, boczne nachyły i szybkie zjazdy. Jednym słowem- OFF-ROAD dla każdego!
Posiadamy czterokołowce buggy z homologacją do poruszania się po drogach publicznych o pojemnościach: 150cc i 250cc

Skok wahadłowy nad morzem Łeba4. Skok wahadłowy

Konstrukcja na palach, której uczestnik w pełnej uprzęży alpinistycznej jest wyciągany na wysokość 12 metrów, a następnie oddaje bezpieczny skok w trajektorii wahadła. Duża adrenalina i mnóstwo zabawy. Boisz się bungee? Ta atrakcja jest dla Ciebie!

5. Paintball

Pole do gry w paintball jest miejscem odpowiednio wydzielonym i ogrodzonym siatką-kulochwytem. Jest usytuowane w niepowtarzalnej scenerii leśnej- pośród wzniesień, zarośli oraz piaszczystych wypłaszczeń, miejscami gęsto zadrzewionych, gdzie ustawiliśmy także wiele sztucznych przeszkód. Sprawia to możliwość rozgrywania wielu scenariuszy bitewnych. Zapraszamy profesjonalistów oraz debiutantów.
Zapewniamy niezawodne markery Tipmann i BT Combat, maski, mundury oraz tysiące kulek z farbą.

Atrakcje dla dzieci Łeba - Power Park6. KIDS-PARK

Oprócz dziecięcej trasy MALUCH w parku linowym, przygotowany został plac zabaw dla dzieci. Znalazł się tam bajkowy tunel Papy Smerfa, 20 000 kolorowych piłeczek w krytym basenie, karuzele, huśtawki i inne urządzenia.

7. Strzelnica

Strzelnica nad morzem - Power Park ŁebaCzterostanowiskowa strzelnica znajdująca się w wydzielonym miejscu parku pozwala na sportowe i rekreacyjne bezpieczne strzelanie z kilku rodzajów posiadanych przez nas broni:
- łuki: bloczkowe i sportowe
- karabiny i pistolety pneumatyczne (popularne „wiatrówki”)
- repliki ASG, a wśród nich: AK-47 (Kałasznikow), kultowe amerykańskie M16, karabinek snajperski z celownikiem optycznym.

8. Power Bar

Na terenie parku znajduje się dobrze wyposażony punkt gastronomiczny serwujący dania z rusztu, fast food, lody, gofry, napoje.
Posiadamy miejsce na ogniska, duży grill bankietowy, wiaty biesiadne, namioty.


Imprezy


Chętnie organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, a nawet poprawiny - w oryginalnej oprawie, z wykorzytsaniem naszych atrakcji.
Mamy do zaproponowania wiele scenariuszy takich imprez, np.: wyścigi gokartowe wzorowane na grand prix F1 (trening, klasyfikacje, wyścig, dekoracja zwycięzców na podium z szampanami), turniej strzelecki, bitwa na torty, sumo, etc. Oprócz korzystania z atrakcji w naszym parku proponujemy catering oraz napoje, grill, ognisko, pieczony dzik bądź prosię.

Organizujemy także imprezy w pubach i dyskotekach- również z opcją na wyłączność. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia i pomysły.


Power Park Łeba
 - wyjątkowy park rozrywki nad morzem!
Zapraszamy do Łeby!


Łeba, ul. Nadmorska 27

tel. 603 555 285
tel. 607 177 037
tel. 605 588 498


Noclegi w Łebie - są tutaj