Hotel Trojanowski ** - sauna, siłownia, solarium, bilard

  • miejscowość : Ustka
  • ulica : Darłowska 16
  • telefon : 59 814 89 65
  • cena za 2 os. od : 200 zł
  • ilość miejsc : 100
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconiconiconicon
A A

Zapraszamy do Hotelu Trojanowski w Ustce, który powstał z myślą o wymagających Klientach, ceniących komfort wypoczynku, doskonałą kuchnię i walory uzdrowiskowe nadmorskiej Ustki.
Wolny czas można spędzać korzystając z licznych atrakcji hotelowych:


 Hotel Trojanowski Ustka - zaprasza nad morze wyszukanych potraw naszej restauracji
 doskonale zaopatrzonego Drink Baru
  sauny, siłowni
  sali bilardowej
  placu zabaw
  hotelowej filmoteki


Gwarancją spokoju i bezpieczeństwa Gości oraz ich samochodów jest system monitorowania obiektu przez kamery oraz firmę ochroniarską.


Atrakcje turystyczne Ustki i okolic - są tutaj
Ciekawe miejsca w pomorskim - są tutaj
Najciekawsze imprezy nad morzem - są tutaj


Hotel Trojanowski Ustka


Oferujemy Państwu 100 miejsc noclegowych w 16 pokojach 2-osobowych, 18 pokojach 3-osobowych oraz specjalnym pokoju dla nowożeńców. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę (WC, umywalka, prysznic), telefony oraz TV SAT. Komfortu dopełniają wygodne, starannie dobrane meble i wyposażenie dodatkowe. Na terenie obiektu działa bezprzewodowa sieć internetowa. Hotel dysponuje także pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Dzięki różnym udogodnieniom mogą one swobodnie korzystać z całego obiektu. W uznaniu naszych starań w tej mierze – zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Hotel Bez Barier”


Na potrzeby spotkań, szkoleń, konferencji oraz imprez okolicznościowych przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji 3 sale konferencyjne ze sprzętem audio-wideo:
 - dużą - na 100 osób
 - średnią - na 60 osób
 - kameralną - na 40 osób
Istnieje również możliwość podłączenia do bezprzewodowej sieci internetowej.


Cennik usług hotelowych oraz zabiegów - jest tutaj


Świeże, nadmorskie powietrze pobudza apetyt, dlatego nasi kucharze i kelnerzy z Hotelu Trojanowski z przyjemnością spełnią wszystkie Twoje życzenia – niezależnie od tego czy chcesz szybko zjeść śniadanie czy delektować się posiłkiem z elegancką obsługą. Dzięki wyszukanym potrawom Szefa Kuchni, m.in:
Restauracja nad morzem - Hotel Trojanowski Sałatce Trojańskiej
Zupie Rybnej
Bukietowi Pirackiemu
Lodom z Pieca „Marysieńka” nasza restauracja dołącza do najlepszych restauracji Pomorza Środkowego – Karczmy Słupskiej czy Karczmy Pod Kluką.


Na życzenie naszych Gości organizujemy: - wycieczki krajoznawcze, m.in. do Trójmiasta, skansenu w Klukach, Darłowa i na ruchome wydmy - rodzinne grillowanie - wycieczki rowerowe - grupowe polowanie na dzika - przejażdżki konne na padoku lub w terenie (Stajnia Anka – 3 km)


 Serdecznie zapraszamy do Hotelu Trojanowski!