Villa Bezycer - dom na Kaszubach nad jeziorem - pokoje i apartamenty

  • miejscowość : Gowidlino
  • ulica : Pogodna 1
  • telefon : 691 40 72 40
  • ilość miejsc : 30
 
iconiconiconicon
iconicon
iconiconiconicon
A A

Villa Bezycer zaprasza na komfortowe wakacje na Kaszubach nad jeziorem Gowidlińskim. Obiekt posiada sześć stylowo urządzonych pokoi o wysokim standardzie - w tym dwa luksusowe apartamenty. Łącznie możemy przyjąć 30 osób.

Dokładny opis naszych pokoi:

   Pokój nr. 1 – (nasz apartament np. dla Młodej Pary)Villa Bezycer Gowidlino noclegi

Pokój posiada jedno podwójne łóżko (2×1.60) z możliwością wstawienia pojedynczej dostawki lub łóżeczka dla dziecka.
Pokój z własną łazienką z prysznicem i toaletą. W łazience znajdują się zawsze dwa komplety ręczników na osobę.

   Pokój nr. 2.

Pokój bez łazienki (łazienka na wyłączność obok pokoju. W łazience znajdują się zawsze dwa komplety ręczników na osobę.  )
W pokoju znajdują się 3 pojedyncze łóżka (90x2m)

   Pokój nr 3.

W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka (90x 2m) z możliwością dodatkowych miejsc na rozkładanej sofie, czyli max. 4 osoby
Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem oraz toaletę. W łazience znajdują się zawsze dwa komplety ręczników na osobę.

   Pokój nr 4.

W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka (90x 2m) z możliwością dodatkowych miejsc na rozkładanej sofie, czyli max. 4 osoby
Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem  oraz toaletę. W łazience znajdują się zawsze dwa komplety ręczników na osobę.

   Apartament nr 5 (120 m2 dla 6-8 osób)

Luksusowy apartament na Kaszubach - Villa BezycerApartament posiada dwie oddzielne sypialnie ( sypialnia I – jedno podwójne łóżko 2×1,60 oraz dwa pojedyncze 90x2m, sypialnia II – trzy pojedyncze łóżka oraz salon z dostawkami – rozkładana sofa dla dwóch osób + ew. dostawka  jednoosobowa) Maksymalnie apartament może pomieścić 10 osób.
Apartament posiada własną łazienkę z prysznicem i toaletę. W łazience znajdują się zawsze dwa komplety ręczników na osobę.  W pokoju znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon, jadalnia. W apartamencie znajdą Państwo całe wyposażenie kuchenne.

   Apartament nr 6 (90 m2 dla 4-6 osób)

Apartament posiada jedną oddzielną sypialnię dla 4 osób ( jedno łóżko podwójne 2x,1,60 oraz dwa łóżka pojedyncze 90x2m. dodatkowe dostawki możliwe w salonie, rozkładana sofa + ew. dostawki jednoosobowe. Maksymalnie apartament może pomieścić 8 osób.
Apartament posiada toaletę oraz łazienkę z prysznicem. W łazience znajdują się zawsze dwa komplety ręczników na osobę. Dodatkowo znajduje się aneks kuchenny z jadalną oraz salon.

W cenie wynajęcia pokoju wliczone jest dodatkowo:

- śniadanie
- komplet pościeli
- komplet ręczników ( 2szt/osoba)
- sprzątanie
- parking
- możliwość korzystania z Sali telewizyjnej oraz bezpłatnej strefy WiFi


Villa Bezycer nad jeziorem Gowidlińskim
Pokoje i apartamenty na Kaszubach