Gościniec U Gosi - kameralne wesela, przyjęcia do 50 osób i 30 osób z miejscem na tańce w malowniczej okolicy

  • miejscowość : Wieżyca
  • ulica : Wieżyca 110a
  • telefon : 58 684 38 61
  • e-mail : gosiareiter@wp.pl
A A

Kameralne, nastrojowe, piękne miejsce na wesele, przyjęcie, urodziny lub inne imprezy okolicznościowe na Kaszubach. Gościniec U Gosi oferuje swoim klientom wyjątkowy klimat nie tylko za oknem (jezioro, narciarskie slalomy na pobliskim stoku), ale także w oryginalnych wnętrzach pensjonatu.

Starannie zaprojektowane pokoje i inne pomieszczenia, zostały urządzone z myślą o najdrobniejszcyh szczegółach. Delikatne dekoracje, funkcjonalne meble oraz starannie dobrana kolorystyka harmonijnie ożywiają i relaksują. Poszukujący wygody, komfortu i smaku będą z przyjemnością powracać na Kaszuby - do Gościńca U Gosi.

Pensjonat oferuje noclegi dla 40 osób, w pokojach, w większości posiadających łazienki oraz balkony. Położenie Gościńca gwarantuje widoki wprawiające w przyjemny, wakacyjny nastrój - niezależnie od pory roku. Zimą - sunące kuligi i narciarzy na stoku, latem - fanów mountainboardingu, wycieczek rowerowych, kajaków i łódek. A przez cały roku spacerowicze z kijkami Nordic Walking.
Gościniec posiada specjalną przechowalnię sprzętu narciarskiego, sanek i zabawawek. Rowery także znajdą bezpieczną przystań.

Chlubą Gościńca u Gosi jest przeszklona sala na przyjęcia i wesela, z widokiem na pobliski stok narciarski i zalesione wzgórza. Można tutaj urządzić imprezy okolicznościowe do 30 osób z wydzielonym miejscem do tańca lub maksymalnie do 50 gości. Przestrone pomieszczenie na co dzień pełni rolę wygodnej sali restauracyjnej.

W pensjonacie znajdują się także:

- dobrze wyposażona siłownia
- sauna
- kącik z piłkarzykami, salka z ping pongiem
- wyposażona kuchnia na potrzeby Gości pensjonatu
- przestronny zakątek do wypoczynku i wspólnego oglądania np. transmisji sportowych

Na miejscu serwowane są obiady, na życzenie także śniadania, a na potrzeby grup - pełne, całodziennne wyżywienie. Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptowany jest pobyt małych zwierząt domowych.

Gościniec U Gosi jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania i poznawania najpiękniejszych zakątkow Kaszub. W promieniu kilku kilometrów znajdują się tutaj zabytki, wypożyczalnie sprzętu wodnego, stadniny koni i wiele, wiele innych atrakcji.


Serdecznie zapraszamy na wesele na Kaszubach
lub przyjęcie okolicznościowe w Wieżycy
w Gościńcu U Gosi!