Kamienny Zdrój - sale na wesela, przyjęcia, biesiady - imprezy okolicznościowe do 130 i do 200 osób

A A

Serdecznie zapraszamy organizatorów i gości do skorzystania z naszych dwóch sal na imprezy okolicznościowe - jadalnej i taneczej - położonych w miejscowości Więckowy koło Skarszew. Malownicza okolica Kamiennego Zdroju zachęca przy okazji do relaksu i wypoczynku np. po hucznej zabawie.

Układ i wyposażenie sal pozwala na wygodne zorganizowanie wszelkiego rodzaju uroczystości prywatnych i oficjalnych (sala ze sceną / estradą). Zapewniamy na miejscu catering oparty na tradycyjnej kuchni z elementami kuchni kociewskiej - do uzgodnienia.

Wesele z noclegiem KociewieDla naszych Gości przygotowaliśmy przy okazji całoroczne noclegi w 5 wygodnych pokojach. Dwa mają własną łazienkę, trzy - wspólną. Zapewniamy dostęp do urządzonej kuchni, a na życzenie oferujemy także smaczne, tradycyjne wyżywienie, wzorowane na kuchni tradycyjnej (m.in kociewskiej). Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Na przestronnej posesji znajdują się miejsca do parkowania, na grill oraz miejsce na ognisko. W części ogrodzonej - m.in plac zabaw dla dzieci.

Kamienny Zdrój chętnie odwiedzają także:Sala bankietowa Kamienny Zdrój

- wielbiciele wycieczek pieszych i rowerowych
- kajakarze (300 metrów do rzeki Wierzyca)
- amatorzy jazdy konnej (8 km stadnina z hipoterapią)
- fani grzybobrania
- wędkarze
- amatorzy nordic walking

W sprawie uzgodnienia szczegółów i odpowiedzi na różne pytania dotyczące organizacji imprez i noclegów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 600 700 108


Nasz profil Facebook - jest tutaj


Na przyjęcia, biesiady, wesela oraz imprezy okolicznościowe
serdecznie zaprasza do Kamiennego Zdroju
Rodzina Młyńskich