Lipczynek - komfortowe domki letniskowe nad jeziorem, pomosty wędkarskie, łódki w cenie wynajmu (silnik elektryczny)

 
iconiconicon
icon
iconicon
A A

Zapraszamy w Bory Tucholskie do Lipczynka, gdzie znajdziesz komfortowy domek nad jeziorem, z pomostem i łódką z silnikiem w cenie. Jeżeli chcesz wypocząć bliżej natury, w ciszy i spokoju z dala od cywilizacji...


Lipczynek - domek 🏠 nad jeziorem, z łódką 🚣 , z pomostem


Komfortowy domek nad jezioremWczasy, urlopy, wakacje, długie weekendy - każda okazja jest dobra na relaksujący wypoczynek w pięknych borach sosnowych nad samym jeziorem Lipczyno Wielkie. Do Państwa dyspozycji oddajemy drewniane, dwupoziomowe domki letniskowe typu "BRDA"- łącznie 60 miejsc  noclegowych w kameralnej osadzie.  Każdy domek - po kompletnym remoncie - posiada kuchnię i łazienkę. Bardzo duże, zadaszone i oświetlone tarasy sprzyjają biesiadom niezależnie od pogody. Nasi Goście mogą również bezpłatnie korzystać z parkingów, łódek, oraz wędkarskich pomostów. Bezpieczne łódki wędkarskie wyposażone w silniki elektryczne (jezioro jest objęte rezerwatową strefą ciszy) urozmaicą wypoczynek i ułatwią wędkowanie. Warto w tym miejscu podkreślić - co szczególnie ucieszy wędkarzy - że jezioro Lipczyno Wielkie jest zarybiane.

Domek jezioro łódka pomostKażda z łodzi w Lipczynku jest przeznaczone dla 4 osób i posiada certyfikat jakości. Dla bezpieczeństwa osób korzystających z łódek zapewniamy komplet kapoków do każdej łódki.
Na wyposażeniu każdego domku jest silnik elektryczny. Montowany na pawęży posiada regulację kąta nachylenia i wysokości. Wyposażony jest w anodyzowaną kolumnę i elektronicznie kontrolowany napęd. Więcej informacji - jest tutaj

Do dyspozycji gości Lipczynka są pomosty (każdy domek ma swój pomost) położone od 20m do 150m od domków. Są one doskonałym miejscem do połowu ryb lub opalania. Na każdym pomoście znajduje się drewniana ławka.


Na terenie obiektu znajduję się także nowy plac zabaw dla dzieci.


UWAGA! Łódki z silnkiem są w cenie wynajmu domku - bez dodatkowych kosztów!


Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Bory Tucholskie to drugi co do wielkości kompleks leśny w Polsce. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią spacery po lesie i raj dla tych, którzy chcą mieć bezpośredni kontakt z przyrodą.
Spływy kajakowe Bory TucholskieSam Lipczynek to zaczarowane przez przyrodę urokliwe miejsce w Borach Tucholskich. Osada, którą zamieszkuje 16 mieszkańców, położona jest nad czystym ekologicznie jeziorem Lipczyno Wielkie. Wokół rozciągają się liczne rezerwaty, jeziora, ostoje zwierzyny i ptactwa. Największą atrakcją Lipczyka są piękne krajobrazy, czyste powietrze, oraz idealna lokalizacja - z dala od skupisk ludzkich i ruchliwych szos. Do najbliższej wsi i sklepu jest ok. 5 km.

Jezioro Lipczyno Wielkie, o powierzchni ok. 155 ha (długość ok. 3,0 km, szerokość do 800 m, głębokość do 30m) jest przede wszystkim atrakcją dla wędkarzy, ale i nie tylko. Wokół rozciągają się liczne rezerwaty, malowniczo położone jeziorka, ostoje zwierzyny i ptactwa. Cisza, piękno krajobrazu i czysta woda (pierwsza klasa czystości) pięknego jeziora to dodatkowe atuty naszej oferty.
 Bardzo ładgodne wejście do wody bardzo sobie cenią rodzice naszych najmłodszych gości.

Preferujemy osoby dorosłe, rodziny z dziećmi i grupy znajomych chcących miło spędzić wolny czas. Nie wynajmujemy domków młodzieży, cenimy sobie spokój.

Cennik wynajmu domków......jest tutaj
Galeria zdjęć Lipczynka........jest tutaj
Wolne terminy......................są tutaj
Panel rezerwacji...................jest tutaj


Domek nad jeziorem w Borach Tucholskich
- zapraszamy serdecznie na wspaniały wypoczynek
na łonie pierwotnej przyrody!