〇 Pensjonat Gościniec U Gosi - komfortowe noclegi na Kaszubach - blisko wyciągu. Sala na imprezy

  • miejscowość : Wieżyca i okolice
  • ulica : Wieżyca 31
  • telefon : 58 684 38 61
  • telefon 2 : 693 664 666
  • fax : ,
  • www : https://gosciniec-u-gosi.pl/
  • e-mail : gosiareiter@wp.pl
  • cena za 2 os. od : 60 zł
  • ilość miejsc : 40
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Wieżyca to inspirujące miejsce na wczasy i wakacje na Kaszubach, romantyczne weekendy we dwoje oraz zimowe slalomy Noclegi Wieżyca U GOSIna pobliskim stoku z wyciągiem narciarskim 🏂. Pensjonat U Gosi robi wrażenie nie tylko widokiem na wzgórza, lasy i jezioro Ostrzyckie, ale także oryginalnymi wnętrzami. Noclegi, posiłki i wypoczynek są tutaj prawdziwą przyjemnością.


U Gosi noclegi Wieżyca


Starannie zaprojektowane pokoje U Gosi oraz inne pomieszczenia goPensjonat U Gosi Wieżycaścińca zostały urządzone z myślą o najdrobniejszcyh szczegółach. Delikatne dekoracje, funkcjonalne meble oraz starannie dobrana kolorystyka harmonijnie ożywiają i relaksują. Poszukujący wygody, komfortu i smaku będą z przyjemnością powracać na Kaszuby - na wypoczynek i noclegi do Gościńca U Gosi.

Noclegi Wiezyca Kaszuby - U GosiPensjonat U Gosi oferuje noclegi dla 40 osób, w pokojach, w większości posiadających łazienki oraz balkony. Położenie Gościńca gwarantuje piękne, kaszubski widoki wprawiające w przyjemny, wakacyjny nastrój - niezależnie od pory roku. Zimą - sunące kuligi i narciarze na stoku, latem - fani mountainboardingu, wycieczek rowerowych, kajaków i łódek. A przez cały roku spacerowicze z kijkami Nordic Walking.
Gościniec posiada specjalną przechowalnię sprzętu narciarskiego, sanek i zabawek. Rowery także znajdą bezpieczną przystań.

W pensjonacie U Gosi znajdują się także:

Wczasy na Kaszubach Pensjonat U Gosi- uniwersalna sala jadalna, idealna na przyjęcie okolicznościowe
- dobrze wyposażona siłownia
- sauna
- kącik z piłkarzykami, salka z ping pongiem
- wyposażona kuchnia na potrzeby Gości pensjonatu
- przestronny zakątek do wypoczynku i wspólnego oglądania np. transmisji sportowych

W Gościńcu serwowane są obiady, na życzenie także śniadania, a na potrzeby grup - pełne, całodziennne wyżywienie. Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptowany jest pobyt małych zwierząt domowych. Wyposażenie pensjonatu pozwala też wygodnie zorganizować kameralne wesele lub przyjęcie okolicznościowe z noclegami.

Gościniec U Gosi jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania i poznawania najpiękniejszych zakątkow Kaszub. W promieniu kilku kilometrów od Wieżycy znajdują się zabytki, wypożyczalnie sprzętu wodnego, stadniny koni i wiele, wiele innych atrakcji. Na terenie pobliskiego ośrodka narciarskiego działa latem wyciąg dla korzystających ze mountainboardingu. Popularne są również zjazdy ze stoku na rowerach trójkołowych.


Wieżyca noclegi blisko wyciągu i stoku narciarskiegoKlimat Wieżycy sprzyja uprawianiu sportów zimowych. Położenie terenu powyżej 150 npm sprawia, ze zimą temperatura jest tutaj nawet o kilka stopni niższa niż np. w Trójmieście. Stąd śnieg w Wiezycy pojawia się najczęściej jako pierwszy - i jako ostatni znika - na Kaszubach. Noclegi U Gosi blisko stoku i wyciągu Wiezyca Koszałkowo są idealnym rozwiązaniem - z okien Pensjonatu świetnie widać narciarzy.
Także fani kuligów.nie będą zawiedzeni - w pobliżu działa kilku organizatorów przejażdżek saniami.
Zapraszamy do Wieżycy  na długie weekendy, ferie, wczasy i wakacje, urlopy, zjazdy rodzinne i przy wszelkich innych okazjach - służących wypoczynkowi.


Atrakcje turystyczne w okolicach Wieżycy - są tutaj
Wieżyca w Wikipedii - jest tutaj
Aktualności U Gosi na Facebooku - są tutaj


Ceny noclegów 🏨 U Gosi - jest tutaj - tel. 693 664 666


Numer konta: 94 8309 0000 0076 3660 2000 0010


Serdecznie zapraszamy na wypoczynek na Kaszubach
- blisko stoku i wyciągu w  Wieżycy, blisko Szymbarka -
noclegi w Wieżycy U Gosi!