Willa Nad Radunią - noclegi dla wycieczek, grup i turystów indywidualnych

iconiconicon
iconicon
iconicon
A A

Zapraszamy na Kaszuby! Oferowane noclegi dla wycieczek, grup zorganizowanych, obozów młodzieżowych, zielonych kolonii oraz osób indywidualnych - w Ostrzycach - przypadną Państwu do gustu tak z racji naszej atrakcyjnej oferty jak i wspaniałych walorów rekreacyjnych tej okolicy.


Wiila Nad Radunią - noclegi dla wycieczek


Nasz obiekt oferuje 38 miejsc noclegowych. Do dyspozycji są pokoje dla 2, 3, 4 i 5 osób, z łazienkami lub bez. Na potrzeby naszych Gości są przygotowane i odpowiednio wyposażone także:


Willa Nad Radunią Ostrzyce* Sala bankietowo-szkoleniowa wyposażona w projektor multimedialny. Przystosowana na szkolenia, spotkania integracyjne oraz wesela. W obiekcie dostępny jest internet bezprzewodowy.
* Duża kuchnia do dyspozycji gości.
* Miejsca postojowe dla samochodów
* Ogród.
* Miejsce do gry w koszykówke.
* Ping-Pong.
* Grille, Altany w ogrodzie.


Wyposażenie Willi Nad Radunią pozwala na wygodną organizację:


- obozów tenisowych - vis a vis korty tenisowe ( 6 pól)
- innych sportowych - jazda konna, trasy rowerowe, kajaki, żaglówki,
- zielonych szkół - ogród botaniczny, jeziora polodowcowe
- imprez okolicznościowych, szkoleń, zabaw, wesel


Dzięki położonej 50 metrów od Willi restauracji możemy zapewnić smaczny catering (dla grup powyżej 10 osób) lub umówić w niej wyżywienie grupowe oraz indywidualne.


Punkt widokowy Jastrzębia Góra OstrzyceProsimy przygotować się na piękne krajobrazy (warto zabrać sprzęt fotograficzny, lornetki, itp,) wzgórza, lasy i jeziora. Ostrzyce oferują wiele atrakcji na wodzie (statek wycieczkowy, sprzęt wodny, plaża) oraz na lądzie (m.in park linowy, mini golf, quady, szlaki piesze i rowerowe). Nie sposób wymienić wszystkiego, o części możemy opowiedzieć, ale najlepiej jest zobaczyć i przeżyć to wszystko samemu. Noclegi dla grup oraz turystów indywidualnych  w Willi Nad Radunią to dobry pomysł na wygodę i komfort w Ostrzycach!


Serdecznie zapraszamy do Willi Nad Radunią
na wczasy, wakacje i weekendy na Kaszubach!