Ocean Park 🐳 - atrakcje dla dzieci i dorosłych nad morzem

  • miasto : Władysławowo
  • ulica : Żwirowa
A A

Ocean Park WładysławowoOcean Park 🐳 to spora atrakcja dla wszystkich, którzy lubią rozrywki typu oceanarium, akwarium i tym podobne. Park we Władysławowie pozwala obejrzeć różne morskie i oceaniczne zwierzęta na rozległym terenie w jednym miejscu. Makiety naturalnej wielkości umieszczone na suchym lądzie pomagają porównać ich wielkość, wygodnie zrobić pomiątkowe zdjęcia, a z opisów - dowiedzieć się wielu ciekawostek. Zwiedzający oglądają zwierzęta z różnych stref klimatycznych - od tropików po Antarktydę.Ocean Park Władysławowo - białucha Obecnie ekspozycja obejmuje blisko pięćdziesiąt zwierząt z szeregu mórz i oceanów.


Ocean Park przygotował również ofertę dla szkół, które mogą w przyjemnych warunkach zadbać o edukację i ekologię. Tym bardziej, że cała ekspozycja została starannie przygotowana przy zachowaniu szczegółów budowy i naturalnych rozmiarów wszystkich zgromadzonych okazów. Tak, aby wycieczka  w ten nieznany, wodny świat była niezapomnianym przeżyciem.


Specjalnie dla dzieci prezentowane jest na miejscu oryginalne show edukacyjne.
W Ocean Parku po raz pierwszy możemy rozmawiać na żywo z animOcean Park Władysławowo - atrakcjeowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie. Podczas improwizowanego dialogu, w który wciągana jest cała publiczność, dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek z życia wielorybów, ale także przeżyją przygodę, będą mogły wpływać na przebieg akcji show. W całość multimedialnego spektaklu wkomponowane są żarty i komiczne sytuacje zapewniające po prostu dobrą zabawę.

Serdecznie zapraszamy wycieczki zorganizowane, którym oferujemy opiekę przewodnika. Szczegółowo opowie on o atrakcjach naszego władysławowskiego parku zwierząt morskich. Rezerwacje dla grup pod nr tel. +48 606 422 994


Motylarnia Władysławowo atrakcje


Ocean Park Władysławowo warto odwiedzać co najmniej raz w roku - ekspozycje są bowiem wciąż rozbudowywane o nowe elementy - tworzące z tego miejsca największy park rozrywki dla dzieci i dorosłych w okolicy. Spośród kolejnych atrakcji warto wymienić lunapark z kolejką górską. Oceanarium Władysławowo wzbogaciło sie także o akwarium i żywe rekiny - rzadkość nad polskim morzem. We Władysławowie odbywają się również imprezy: koncerty i występy znanych i popularnych zespołów.


Pozostałe atracje Władysławowa - są tutajOceanarium Sarbsk SeaPark


Polecamy również inny ocean park związany tematycznie z fauną i florą morza oraz oceanu (fokarium, oceanarium, park miniatur, park linowy, kino 5D, duży plac zabaw, muzeum marynistyczne, Wrak na Wspak) - tutaj


Fokarium na Helu - jest tutaj
Pomorskie Parki Rozrywki - są tutaj
Rekiny na żywo! Aquapark Reda - jest tutaj
Atrakcje dla dzieci w pomorskim - są tutaj
Pomorskie atrakcje turystyczne - są tutaj


Ocean Park 🐳 Władysławowo
atrakcje nad morzem


Władysławowo - imprezy w Ocean Parku przyciągają dzieci i dorosłychPlan dojazdu do Ocean Parku - wg mapy satelitarnej poniżej


Ceny biletów, zniżki, promocje, upusty - tel. 606 422 994


Godziny otwarcia: pon-pt.: 9-18; sob-nd.: 10-20


Noclegi we Władysławowie - są tutaj


Ocean Park Władysławowo - narwalOcean Park
Władysławowo, ul. Żwirowa

tel. +48 606 422 994


Ciekawostki


👉 Największe na świecie oceanarium (wpisane do księgi rekordów Guinessa) mieści się w Dubaju. Jego zbiornik o długości 51 metrów, szerokości 20 metrów i wysokości 11 metrów mieści 10 milionów litrów wody.


Czy wiesz, że w Urugwaju jest miasto o nazwie Ocean Park?


👉 Największe oceanarium w Europie znajduje sie w stolicy Portugalii - Lizbonie. Jego główny zbiornik zawiera 5 milionów litrów słonej wody i ponad 25 tysięcy morskich stworzeń z całego świata.


👉 Zobacz on line ogromne oceanarium w Hong Kongu tutaj


Ocean Park Władysławowo