Kawiarnia Wiatrakcje - apartament w wiatraku na Górze Sobótka

 
iconiconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Kameralna kawiarnia Wiatrakcje na Górze Sobótka i komfortowy apartament dla dwojga (max dla 4 osób) na Kaszubach - to nasza propozycja na romantyczny nocleg dla pary młodej. Łóżko typu King Size oraz wanna dla 2 osób sprawią, że weekend we dwoje na Kaszubach będzie niezapomnianym, wspaniałym przeżyciem!

Kawiarnia, dzięki wspaniałej lokalizacji, pozwala na spędzenie bardzo przyjemnych chwil z malowniczym widokiem dookoła.
W naszym menu znajdują się: kawa, herbata, ciastka oraz napoje oraz gofry i naleśniki z dodatkami. Dla smakoszy mamy wyjątkowy specjał - Chwatny Gbur na czarnym chlebie z prawdziwego pieca.


Kawiarnia Wiatrakcje Ręboszewo Kaszuby - apartament dla dwojgaDla dzieci mamy również atrakcje - Państwa pociechy mogą pozbyć się nadmiaru energii na placu zabaw ulokowanym w bezpiecznej odległości od kawiarni. Chętni mogą wziąć udział w ręcznym mieleniu mąki na własny chleb.
W letnie weekendy (lub po wcześniejszym zamówieniu) organizujemy pokazowe mielenie ziarna na mąkę i wypiek chleba w tradycyjnym piecu, stojącym obok wiatraka. Oprócz tego, dzieci mogą zapoznać się z historycznymi elementami maszynerii oryginalnego wiatraka-koźlaka: śmigami, przekładniami, kamieniami młyńskimi…


Proponujemy wynajem Wiatraka na imprezy okolicznościowe, urodziny, imieniy, kameralne przyjęcia i biesiady wewnątrz lokalu do 40 osób. Poza lokalem liczba gości do uzgodnienia. Oferujemy własną obsługę i wyżywienie.

- możliwość wynajęcia części wiatraka lub całości.
- pokój do wynajęcia z łazienką (z dostawką – maksymalnie dla 4 osób).
- Wejście na punkt widokowy – ekspozycyjny części historycznych wiatraka koźlaka.
- pokaz pieczenia chleba i bułeczek (np. dla wycieczek szkolnych)

W sezonie letnim organizujemy wycieczki po okolicy - Szwajcarii Kaszubskiej.

Cennik Wiatrakcji - jest tutaj     (rabat 7% na nocleg przy powołaniu się na Odkryj Pomorze)


Dojazd - wjazd na Górę Sobótka prowadzi od strony jeziora i drogi Ręboszewo - Zawory - Chmielno (patrz mapa satelitarna poniżej)


Więcej zdjęć z Ręboszewa - jest tutaj


Kawiarnia Wiatrakcje - piękne miejsce na Kaszubach
Zaprasza na smakołyki i romantyczne noclegi w wiatraku!