Agroturystyka Rokity - wczasy na Kaszubach z wyżywieniem

  • miejscowość : Rokity
  • ulica : Rokity
  • telefon : +48 661 923 716
  • telefon 2 : +48 608 707 413
  • fax : tel. +48 59 821 28 88
  • cena za 2 os. od : 70 zł
  • całoroczny : tak
iconiconiconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Zapraszamy na Wczasy na Kaszubach!


Agroturystyka Rokity znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowym, w bardzo malowniczym miejscu, wśród lasów, pól i jezior. Duże powierzchnie leśne, zabytki kultury oraz liczne rezerwaty przyrody tworzą  z tego terenu atrakcyjną bazę turystyczną. Miejscowość Rokity znajduje się w bardzo korzystnym położeniu jako świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy tj. Łeba- 50 km, Gdańsk- 70 km, Ustka- 60 km.


Oferujemy niezależne mieszkania 2-5 osobowe. Są to mieszkania dwupokojowe z kuchnią i łazienką w pełni wyposażone oraz oddzielny domek jednopokojowy z kuchnia i łazienką. Mieszkania z tarasami bądź balkonami. Cały obiekt ogrodzony. Położony na Kaszubach nad samym 15 hektarowym jeziorem z własnym pomostem i dużym ogrodem. W odległości 100 m również lasek spacerowy.


Agroturystyka Rokity


Piękna agroturystyka Rokity - KaszubyDla gości Agroturystyki Rokity proponujemy bezpłatnie świetlicę z tenisem stołowym, piłkarzykami, dartem i bilardem oraz basen, plac zabaw, boisko do siatkówki, kosz, trampolinę, małe mini zoo. Możliwość jazdy konnej, przejażdżka bryczką w oddalonej o 1km stadninie koni. Udostępniamy także nieodpłatnie rowery turystyczne( w tym siedzonko dla dziecka) i łódkę oraz rowerek wodny. Na ogrodzonej posesji jest dużo przytulnych zakątków do odpoczynku lub zabawy.


Na życzenie zapewniamy gościom agroturystyki Rokity smaczne domowe posiłki .


Wieczorami można zrelaksować się przy blasku ogniska, a w razie niepogody zapraszamy pod dach dwóch przyjemnych altan. Trzecia, zabudowana, z kominkiem pozwala na wspólne biesiadowanie np. przy grillu.


Położenie Agroturystyki Rokity i jej wyposażenie jest w sam raz dla osób pragnących spędzić urlop z dala od zgiełku miejskiego, oraz zatłoczonych ośrodków wypoczynkowych. W odległości 5,6 km duże jeziora Jasień o powierzchni 7,5 km kw i Gowidlino 401 hektarów. Sama Szwajcaria Kaszubska to z pewnością jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Potrzeba naprawdę niewiele, aby się o tym przekonać.
Liczne szlaki piesze i rowerowe, biegnące wśród lasów, jezior i oczek wodnych umożliwią czynny wypoczynek i poznanie przepięknego krajobrazu kaszubskiego. Lasy te również obfitują w jagody, a od sierpnia do października są istnym rajem dla grzybiarzy.


Koszt pobytu za osobę dorosłą to 35 zł w mieszkaniu 4 osobowym. Pobyt w niezależnym domku dwuosobowym to koszt 40 zł za dobę od osoby dorosłej. Przy kontakcie prosimy powołać się na Odkryj Pomorze


Strona internetowa naszej miejscowości - jest tutaj


 Agroturytyka Rokity - piękne miejsce
 na rodzinny wypoczynek na Kaszubach!