Pokoje Sobieszewo - zielony ogród na Wyspie Sobieszewskiej

  • miejscowość : Gdańsk Sobieszewo
  • ulica : Nadwiślańska 80
  • fax : ,
  • ilość miejsc : 14
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconicon
iconicon
A A

UWAGA - w sezonie 2015 wszystkie miejsca zostały już zajęte. Zapraszamy do kontaktu w 2016 roku - po modyfikacji oferty.


 


 
Jeśli wybiorą Państwo noclegi na Wyspie Sobieszewskiej (a warto bo jest to piękne miejsce nad morzem) to serdecznie zapraszamy do naszych Pokoi Sobieszewo. Obiekt znajduje się na wygodnej, przestronnej posesji - pełnej kwiatów i roślin ogrodowych. Niedaleko stąd do plaży (ok. 700 metrów), rezerwatu Mewia Łacha czy przystanku tramwaju wodnego  linii Gdańsk - Wyspa Sobieszewska. Pokoje gościnne znajdują się w zgrabnym, piętrowym budynku, połozonym na skraju lasu sosnowego przy malowniczej wydmie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

- 1 apartament 4-osobowy, posiadający w pełni wyposażoną kuchnię;
- 1 pokój 2-osobowy z aneksem kuchennym i kominkiem;
- 4 pokoje 2-osobowe, znajdujące się na piętrze z osobnym wejściem i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz TV. Posesja jest ogrodzona, posiada plac zabaw dla dzieci, basen odkryty (w lecie), altanę z grillem oraz miejsca do parkowania.

Nasi Goście lubią Wyspę Sobieszewską m.in ze względu na:
Wyspa Sobieszewska plaża noclegi
- długie, zawsze szerokie plaże
- wycieczki piesze i rowerowe szlakami po Wyspie
- malownicze rezerwaty ptaków (birdwatching)
- zbieranie bursztynu na plaży
- łatwy, krótki dojazd do Gdańska i Trójmiasta

Plaża na Wyspie Sobieszewskiej ma ok. 11 kilometrów długości i znajdują się na niej (w sezonie letnim) 2 kąpieliska strzeżone (Sobieszewo i Orle). Kąpieliska dozorowane są przez ratowników codziennie w godz. 9.30 - 17.30. w okresie od 01.07 - 31.08.Na Wyspie Sobieszewskiej można również kąpać się na pozostałych kąpieliska niestrzeżonych w Sobieszewo przy ul. Sobieszewskiej, Górkach Wschodnich, Komarach i Świbnie.. Na każdym kąpielisku strzeżonym znajdują się przebieralnie, opłukiwacze z bieżącą słodką wodą dla potrzeb plażowiczów, punkty medyczne z podstawowym sprzętem, lekami i artykułami sanitarnymi oraz sprzęt ratowniczy. Czynne są również wypożyczalnie sprzętu plażowego, a także przygotowano boiska do gry w plażową piłkę siatkową.
Więcej o atrakcjach - jest tutaj


Pokoje Sobieszewo zapraszają na
- komfortowe noclegi nad morzem na Wyspie Sobieszewskiej!