Park Bosmana - morskie atrakcje w Łebie!

  • miasto : Łeba
  • ulica : Wspólna 7
A A

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca rodzinnej rozrywki w Łebie. Park Bosmana przedstawia atrakcje związane z wodą, historią Łeby i Bałtyku.  Fani ciekawych, morskich opowieści znajdą tutaj wiele informacji zilustrowanych m.in miniaturami statków i okrętów. Prezentowane modele, o długości od 40 aż do 400 cm, wiernie odwzorowują historyczne i współczesne oryginały. Dzieci ucieszą się szczególnie z wielu wyjątkowych możliwości zabawy, dorośli m.in z leżaków, a wszyscy - z szantowej kawiarni.
Wszystkie atrakcje w cenie jednego biletu!


Park Bosmana Łeba


Całość jest tak pomyślana, aby na terenie parku przyjemnie można było spędzić czas zarówno przy słonecznej pogodzie jak i w razie niepogody.

POKŁAD GŁÓWNY - multimedialna wystawa o powierzchni 900 m2, z modelami statków, Park Bosmana Łeba atrakcjepodzielona na kilka stref tematycznych:
    Wraki Bałtyku (ale nie tylko) – prezentująca m.in największy na świecie model słynnego MS Wilhelm Gustloff
    Sławne statki – np. historyczna Santa Maria Krzysztofa Kolumba czy współczesny olbrzym - 360-metrowy statek pasażerski (wycieczkowiec) Oasis of the Seas.
    Polskie statki i okręty – od MS Batory i ORP Orzeł z okresu II Wojny Światowej, aż po MS Żerań, który transportował sprzęt i żołnierzy amerykańskich podczas wojny w Iraku
    Ciekawostki na temat Łeby i okolic, informacje o naszych rybakach i ich kutrach oraz Stacji Brzegowej Ratownictwa Morskiego z Łeby.

STEROWNIA - specjalny tor w formie płytkiego basenu z dwiema wyspami. Goście mogą tutaj spróbować swoich sił jako szyper lub kapitan zdalnie sterowanych statków.


WESOŁY PORT - pełny kolorowych pontoników (jednosobowych) i łódek, w których dzieci mogą płynąć także z rodzicem.


PLAC ZABAW - jest pełen różności: od wielkiej Wydmy Bosmańskiej i ogromnej gry w statki, poprzez m.in namiot ze strojami do przebrania, aż po snowtubing w letniej wersji. Sprawdźcie co jeszcze mamy tam dla dzieci! Dla grup przygotowujemy dodatkowe animacje z naszego bogatego zestawu pomysłów.


CAFE MESA - dobra kawa, orzeźwiające napoje, muzyka szantowa - jest przyjemnie i relaksująco.


SKLEPIK - pamiątki, gry, łódki zdalnie sterowane, książki i wiele innych drobiazgów nawiązujących do morza.


Ceny biletów wstępu - są tutaj


PARK BOSMANA 
Ul. Wspólna 7, 84 – 360 Łeba
tel.: 727 000 925
www.parkbosmana.pl
email:  biuro@parkbosmana.pl

Park Bosmana - Łeba
atrakcje dla dzieci nad morzem!