Agroturystyka U Miecia - tanie noclegi, wędkowanie, podglądanie dzikiej zwierzyny, potrawy z dziczyzny

  • miejscowość : Stary Barkoczyn
  • telefon : 58 686 16 95
  • telefon 2 : 505 19 99 74
  • e-mail : esabisz@wp.pl
  • cena za 2 os. od : 60 zł
  • ilość miejsc : 8
  • całoroczny : tak
 
iconicon
iconiconicon
iconiconiconicon
A A

Agroturystyka U Miecia to tradycyjne gospodarstwo rolne położone w malowniczej okolicy na Kaszubach. Oferowane tanie kwatery na skraju wsi Stary Barkoczyn zapewniają spokój, przestrzeń i świeże powietrze.

Do dyspozycji gości agroturystyki są 4 pokoje 2 osobowe (łazienka w korytarzu) i kompletnie wyposażona kuchnia. Na życzenie zapewnione wyżywienie - smaczne, domowe obiady. W sezonie jest także mały domek letniskowy do wynajęcia - dla 4 osób.


Agroturystyka U Miecia - Stary Barkoczyn


Zadbany, urządzony ogród wypoczynkowy pozwala znaleźć miejsce w zieleni na odpoczynek, dyskretną rozmową lub relaksującego grilla. Miejsca jest bardzAgroturystyka U Miecia Stary Barkoczyno dużo - na ognisko, boisko do siatkówki i plac zabaw dla dzieci.
Gospodarze mają własny staw i jezioro w których można wędkować (odpłatnie), kąpać się, pływać łódką lub rowerem wodnym. Goście mogą także wypożyczyć rowery turystyczne - idealne na dłuższe wycieczki po leśnej okolicy.

Bardzo wygodna, duża wiata grillowa pozwala urządzać małe przyjęcia i zabawy niezależnie od pogody. Konstrukcja wiaty pozwala także na rozpalenie wewnątrz przytulnego ogniska.

Dodatkową atrakcją U Miecia jest możliwość udziału w polowaniu (gospodarz jest myśliwym) oraz degustacji potraw z dziczyzny. Zapraszamy także na bezkrwawe łowy - obserwowanie zwierząt z ambony. Okoliczne lasy dostarczają obfitych zbiorów leśnego runa - grzybów i jagód. Naszym gościom pokażemy dobre miejsca na udane grzybobranie!


Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych. Ceny noclegów, dalsze szczegóły - pod nr telefonu +48 505 199 974


Zapraszamy do Starego Barkoczyna na wczasy, wakacje, urlopy i weekendy. Tanie noclegi - w przystępnych cenach - to rozwiązanie na dłuższy pobyt, który pozwoli na pełniejszy relaks i lepsze odprężenie.


Agroturystyka U Miecia - tanie noclegi na Kaszubach
z atrakcjami!