Halowy tor kartingowy IndoorKarting

  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Al. Zwycięstwa 14
A A

Zapraszamy na gokarty w Gdańsku o każdej porze roku! Jeździmy o każdej porze roku - bez względu na pogodę! IndooKarting to największy na Pomorzu halowy tor kartingowy usytuowany jest na drugim poziomie podziemnego parkingu kompleksu Multikina w Gdańsku Wrzeszczu przy Al. Zwycięstwa 14 (patrz mapa satelitarna poniżej)


IndoorKarting Gdańsk


W zależności od konfiguracji (układ jest zmieniany co 6Gokarty Gdańsk - tor kartingowy IndoorKarting zaprasza! miesięcy) tor ma długość od 420 do 450 metrów. Oferowane gokarty w Gdańsku to 10 pojazdów uznanego, francuskiego producenta SODI. Mocne silniki Hondy - 6,5 KM, (poj. 200 cm3) - zapewniają odpowiednie wrażenia, a system pomiaru czasu holenderskiej firmy AMB gwaranuje dokładność wyników.


W ofercie są również gokarty dla dzieci (o minimalnym wzroście 130 cm) firmy Caroli Minihammer z silnikami Hondy o pojemności 120 cc i mocy 4 KM.

Cały obiekt IndoorKarting jest odpowiednio wentylowany i zabiezpieczony, także pod względem PPOŻ. Od 12 lat gwarantujemy maksymalną adrenalinę i rozrywkę na najwyższych obrotach.

Na torze obowiązuje przestrzeganie podanego regulaminu (m.in. minimalny wzrost kierowcy to 150 cm - dla mocniejszych pojazdów) i w przypadku młodzieży pisemna zgoda rodziców.

Czynne: zwykle pon.- pt.: 14.00-23.00 - so -nd.: 12.00 - 23.00 rezerwacje toru: do godz.18, co najmniej na godzinę i przynajmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. 


Rezerwacja toru - jest tutaj        Aktualności, promocje na Facebook - są tutaj

Indoorkarting - tel. 601 532 280, tel. 794 521 241
info@indoorkarting.pl
www.indoorkarting.pl


Kryty, halowy tor kartingowy IndoorKarting
zaprasza na gokarty
przez cały rok!