Czarter jachtu na Pomorzu z Click&Boat

logo
A A

Morska bryza, żeglarska atmosfera i prawdziwa wolność… Wakacje na pokładzie łodzi to najlepszy sposób na wypoczynek na Pomorzu! To gwarancja relaksu i kontaktu z naturą w połączeniu z niezapomnianą przygodą. Czarter jachtu na Pomorzu to doskonała okazja do odkrycia żeglarskiego potencjału polskiego wybrzeża. Sprawdź, gdzie wybrać się na pomorskie żagle i zaplanuj swój rejs z Click&Boat!


Zatoka Gdańska


Zatoka Gdańska to akwen, na którym można spróbować morskiej przygody. Spokojne wody Zatoki pozwalają na bezpieczną żeglugę, jednocześnie dając poznać smak morskiego rejsu. Decydując się na czarter jachtu w Gdańsku, możesz zobaczyć Żurawia Gdańskiego z perspektywy wody i przepłynąć obok twierdzy Wisłoujście czy Westerplatte. Na rejs poza Trójmiasto polecamy przede wszystkim Półwysep Helski z klimatyczną Jastarnią.


Pętla Żuławska


Pętla Żuławska to wymarzony kierunek dla osób, które chcą spędzić wakacje na wodach śródlądowych. Malownicza, ponad 300-kilometrowa trasa prowadzi tereny zamieszkiwane dawniej przez Krzyżaków i osadników z Holandii. Podczas rejsu możesz zobaczyć zamek krzyżacki w Malborku i wyjątkowe zabytki hydrotechniki. Wynajem łodzi na Pętli Żuławskiej to niesamowita przygoda!


Szczecin


Wybierz się w rejs po wspaniałym Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Wynajmij łódź i pływając zwiedź Szczecin w wyjątkowy sposób. Zobacz tzw. Szczecińską Wenecję, Wyspę Grodzką i Wały Chrobrego. Możesz też wybrać się na Zalew Szczeciński i zrelaksować się na łonie natury w jednym z nowo utworzonych zakątków wodnych. To wyjątkowe miejsca stworzone specjalnie z myślą o wodniakach.


O platformie Click&Boat


Platforma internetowa Click&Boat to europejski lider czarteru jachtów online. Znajdziesz tu ogłoszenia ponad 30 000 jednostek dostępnych na całym świecie, w tym także w Polsce. Wśród nich są jachty żaglowe i łodzie motorowe, houseboaty, katamarany, a także skutery wodne. W zależności od potrzeb, jednostki można wynająć ze sternikiem lub bez.


Z platformy można korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub na urządzeniach mobilnych za pomocą darmowej aplikacji mobilnej Click&Boat (dostępnej do pobrania w Google Play i App Store).


Rezerwacja czarteru odbywa się przez internet. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, żeby znaleźć jachty dostępne we wskazanej lokalizacji. Po zarejestrowaniu się na platformie otrzymasz możliwość kontaktowania się z wynajmującymi i rezerwowania łodzi online. To bezpieczny i sprawdzony sposób na czarter jachtu.