AquaSpinner - pierwszy w Europie jest w Redzie!

logo
A A

Pierwsza w Europie, druga na świecie obrotowa zjeżdżalnia od piątku 10 stycznia 2020 czynna w Aquaparku Reda! Unikalne wrażenia rodem z kolejki górskiej pełne niesamowitych doznań. Przyśpieszenie, złudzenia grawitacyjne i adrenalina!

Aquapark Reda zaprasza do zabawy dostępnej dotychczas jedynie sezonowo w parku wodnym Chimelong w Guangzhou, w Chinach. Obrotowa zjeżdżalnia wodna w Redzie jest pierwszą tego typu atrakcją w Europie. Start 10 stycznia 2020, godzina 10.00!
AquaSpinner - obrotowa zjeżdżalnia wodna - Aquapark Reda
AquaSpinner łączy najbardziej spektakularne emocje z kolejki górskiej z najlepszą zabawą na zjeżdżalni. Adrenalina na obrotowej zjeżdżalni rośnie w naprawdę ekspresowym tempie. Zjeżdżający przyśpiesza w ciągu zaledwie kilku sekund do 40 km/godz. Ograniczenie powierzchni zjazdu przy dodaniu wielu zakrętów sprawiło, że pokonanie 160 metrów tunelu trwa aż 90 sekund. Jednak dynamika zjazdu sprawia iż ma się wyrażenie, że trwa to dwa razy dłużej. 
 
AquaSpinner, czyli wodny diabelski młyn. 
Ogromna zjeżdżalnia zapewnia niespotykane dotąd odczucia i emocje. Uczestnicy zatracą poczucie grawitacji oraz oceny kierunku – zjazd, który był do przodu okaże się zjazdem do tyłu! Z unikatowej atrakcja mogą również korzystać dzieci - minimalny wzrost to 120 cm. Zjazd obywa się na czteroosobowych pontonach, które do rury wprowadzane są za pomocą automatycznego pasa transmisyjnego. Rura Aquaspinnera liczy 160 metrów długości, a jej średnica wynosi 2,7 m. Budowa zjeżdżalnia trwała niecały rok. Atrakcja jest dodatkowo płatna – 4 zł za każdy zjazd od osoby.


Więcej...


Ale to nie wszystko...


Wypoczynek na tropikalnej plaży blisko Trójmiasta


Zielona Wioska, strefa noclegowa Aquaparku Reda zaprasza na wyjątkowy wypoczynek w tropikalnym cieple, pośród palm i temperatury przekraczającej 25 stopni Celsjusza.


Zielona Wioska oferuje noclegi w namiotach tipi na specjalnie przygotowanej plaży. Opcja rekomendowana przede wszystkim dzieciom. Na dorosłych czekają komfortowo wyposażone pokoje z klimatyzacją, lodówką oraz telewizją. Każdy pobyt zawiera nieograniczony wstęp do Aquaparku oraz bufet śniadaniowy.


Zielona Wioskajedyna w Polsce strefa noclegowa w Aquaparku


Zielona Wioska, strefa noclegowa Aquaparku Reda zaprasza na tropikalny urlop pośród palm i  wodnych atrakcji. Temperatura nigdy nie spada poniżej 25 stopni Celsjusza, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent. Gwarancja bezdeszczowych wakacji o każdej porze roku. Sprawdź!


Aquapark Reda strefa noclegowa


Wszystkie namioty wyposażone są w materace i koce. Natomiast na dorosłych czekają komfortowe pokoje z własną łazienką, klimatyzacją, lodówką oraz telewizją i bezprzewodowym Internetem. W cenie każdego pobytu nieograniczony wstęp do Aquaparku Reda oraz bufet śniadaniowy.


Aquapark Reda pokoje hotelowe


Zielona Wioska to również miejsce na organizacji niezwykłych eventów, imprez tematycznych czy konferencji biznesowych. Szeroka oferta pakietów wraz z możliwością poszerzania ich o usługi dostępny w budynku – sklepy, restauracje, kino 7D, Papugarnia, klub fitness, tor do driftu, klub dla dzieci - czyni to miejsce unikatowym i bardzo wygodnym.


Więcej informacji: www.noclegi.aquapark.pl
Aktualności na Facebook - są tutaj
Film na  You Tube - jest tutaj


Aquapark Reda dla dzieci i dorosłych