Wypoczynek na tropikalnej plaży blisko Trójmiasta

logo
A A

Zielona Wioska, strefa noclegowa Aquaparku Reda zaprasza na wyjątkowy wypoczynek w tropikalnym cieple, pośród palm i temperatury przekraczającej 25 stopni Celsjusza.


Zielona Wioska oferuje noclegi w namiotach tipi na specjalnie przygotowanej plaży. Opcja rekomendowana przede wszystkim dzieciom. Na dorosłych czekają komfortowo wyposażone pokoje z klimatyzacją, lodówką oraz telewizją. Każdy pobyt zawiera nieograniczony wstęp do Aquaparku oraz bufet śniadaniowy.


Zielona Wioskajedyna w Polsce strefa noclegowa w Aquaparku


Zielona Wioska, strefa noclegowa Aquaparku Reda zaprasza na tropikalny urlop pośród palm i  wodnych atrakcji. Temperatura nigdy nie spada poniżej 25 stopni Celsjusza, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent. Gwarancja bezdeszczowych wakacji o każdej porze roku. Sprawdź!


Aquapark Reda strefa noclegowa


Wszystkie namioty wyposażone są w materace i koce. Natomiast na dorosłych czekają komfortowe pokoje z własną łazienką, klimatyzacją, lodówką oraz telewizją i bezprzewodowym Internetem. W cenie każdego pobytu nieograniczony wstęp do Aquaparku Reda oraz bufet śniadaniowy.


Aquapark Reda pokoje hotelowe


Zielona Wioska to również miejsce na organizacji niezwykłych eventów, imprez tematycznych czy konferencji biznesowych. Szeroka oferta pakietów wraz z możliwością poszerzania ich o usługi dostępny w budynku – sklepy, restauracje, kino 7D, Papugarnia, klub fitness, tor do driftu, klub dla dzieci - czyni to miejsce unikatowym i bardzo wygodnym.


Więcej informacji: www.noclegi.aquapark.pl
Aktualności na Facebook - są tutaj
Film na  You Tube - jest tutaj


Aquapark Reda dla dzieci i dorosłych