Wypoczynek na tropikalnej plaży blisko Trójmiasta

logo
A A

Zielona Wioska, strefa noclegowa Aquaparku Reda zaprasza na wyjątkowy wypoczynek w tropikalnym cieple, pośród palm i temperatury przekraczającej 25 stopni Celsjusza.


Zielona Wioska oferuje noclegi w namiotach tipi na specjalnie przygotowanej plaży. Opcja rekomendowana przede wszystkim dzieciom. Na dorosłych czekają komfortowo wyposażone pokoje z klimatyzacją, lodówką oraz telewizją. Każdy pobyt zawiera nieograniczony wstęp do Aquaparku oraz bufet śniadaniowy.


Zielona Wioskajedyna w Polsce strefa noclegowa w Aquaparku


Zielona Wioska, strefa noclegowa Aquaparku Reda zaprasza na tropikalny urlop pośród palm i  wodnych atrakcji. Temperatura nigdy nie spada poniżej 25 stopni Celsjusza, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent. Gwarancja bezdeszczowych wakacji o każdej porze roku. Sprawdź!


Zielona Wioska oferuje noclegi w namiotach tipi na specjalnie przygotowanej plaży. Opcja rekomendowana przede wszystkim dzieciom. Wszystkie namioty wyposażone są w materace i koce. Natomiast na dorosłych czekają komfortowe pokoje z własną łazienką, klimatyzacją, lodówką oraz telewizją i bezprzewodowym Internetem. W cenie każdego pobytu nieograniczony wstęp do Aquaparku Reda oraz bufet śniadaniowy.


Zielona Wioska to również miejsce na organizacji niezwykłych eventów, imprez tematycznych czy konferencji biznesowych. Szeroka oferta pakietów wraz z możliwością poszerzania ich o usługi dostępny w budynku – sklepy, restauracje, kino 7D, Papugarnia, klub fitness, tor do driftu, klub dla dzieci - czyni to miejsce unikatowym i bardzo wygodnym.


Więcej informacji: www.noclegi.aquapark.pl
Aktualności na Facebook - są tutaj
Film na  You Tube - jest tutaj