Willa Bór - noclegi nad jeziorem w Borach Tucholskich

A A

Komfortowe noclegi z klimatem nad jeziorem, w sercu Borów Tucholskich, gdzie rankiem pod sam dom podchodzą dzikie zwierzęta...
Willa Bór pomaga spełnić marzenia o powrocie na łono natury, odzyskać energię i zdrowie, poczuć i usłyszeć siebie. Bez hałasu miasta, bez pośpiechu codzienności, bez bagażu cudzych oczekiwań.
Zapraszamy w cudowne Bory Tucholskie, gdzie znajdują się nasze całoroczne, wygodne noclegi nad pięknym jeziorem Ostrowite. Przy kontakcie prosimy wspomnieć o ODKRYJ POMORZE.


Willa Bór - Bory Tucholskie


Noclegi w Borach TucholskichWilla Bór - kameralny pensjonat w malutkiej miejscowości Ostrowite - jest nowo wybudowanym, przestronnym budynkiem z dużym ogrodem. Sąsiedztwo lasu i jeziora tworzą unikalny klimat malowniczego otoczenia, z wypoczynkową przestrzenią, swobodą i wygodą. Idealne miejsce na wczasy, wakacje i weekendy. 6 Sześć komfortowych pokoi 2 i 3 osobowych, wyposażonych w nowe meble, telewizory z własnymi łazienkami i aneksem kuchennym. Proponujemy ponadto apartament typu studio - 2 komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie z łazienkami, własnym tarasem i aneksem kuchennym.
Dla gości zamawiających wyżywienie - jadalnia i salon z kominkiem.

Do dyspozycji gości Willi Bór są ponadto:

Noclegi nad jeziorem Bory Tucholskie   • własna, prywatna plaża i bezpieczny brzeg jeziora
   • grille, miejsce na ognisko
   • Zadaszony taras, wiaty widokowe
   • Łódź wiosłowa, kijki Nordic Walking
   • plac zabaw dla dzieci, plac do gry w siatkówkę

Oferujemy smaczne, domowe, obfite wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, z uwzględnieniem zasad zdrowego jedzenia, z elementami diety wg dr Ewy Dąbrowskiej.


Zdrowo i przyjemnie w Willi Bór


Zadbaj o swoje zdrowie na urlopie. Przyjedź na wypoczynek nad jeziorem w Borach Tucholskich i zapoznaj się na żywo z japońską filozofią shirin-yoku, która oznacza "zanurzanie się w lesie". Jej zasady powstały na podstawie badań naukowych, które wykazały wpływ spacerów po lesie na poprawę różnych aspektów funkcjonowania ludzkiego organizmu.


👉 bliskość lasu zapewnia łagodniejszy klimat. Drzewa obniżają latem temperaturę i utrzymują wilgoć, natomiast zimą chronią przed podmuchami wiatru.
👉 leśne powietrze zawiera zdrowotne substancje, np. bakteriobójcze. Oddychanie nim obniża poziom ciśnienia, poprawia wydolność oddechową.
👉 obserowanie bogatej przyrody w lesie sprzyja rozluźnieniu, błądzeniu myślami w ramach tzw. uwagi mimowolnej. To odświeża umysł i pomaga w późniejszym skupieniu się.
👉 aktywność w środowisku leśnym zauważalnie rozwija dzieci, które lepiej kojarzą, zapamiętują i podnoszą swoją sprawność fizyczną


Zapraszamy zatem na:

kąpiele w czystym jeziorze - naturalne SPA & wellness
pływanie łódką, rowerem wodnym, kajakiem, żaglówką lub na desce
piesze i rowerowe wycieczki na szlakach turystycznych oraz ścieżkach przyrodniczo – dydaktycznych
leśne spacery "Nordic Walking"
wędkowanie w jeziorze
spływy kajakowe rzeką Brdą lub Wdą przez Bory Tucholskie
zbieranie bogatego runa leśnego
nastrojowe wieczory przy ognisku
obserwowanie zwierząt i rzadkich gatunków ptaków


W sezonie preferujemy pobyty tygodniowe.


Wieś Ostrowite w Wikipedii - jest tutaj


Willa Bór - Ostrowite
kameralny wypoczynek
nad jeziorem w Borach Tucholskich