Walentynki w Trójmieście 2019, na Pomorzu

logo
A A

Walentynki 2019 przypadają tym razem we wtorek. Zwykły dzień, który za sprawą święta zakochanych może być świeWalentynki Kaszuby pomorskie 2019tną okazją do zabawy, przypomnienia o bliskich, może bliższego poznania czy  nawet pojednania. Poszukajmy w sobie twórczej inwencji oraz dobrych miejsc do świętowania Walentynek - w Trójmieście, na Kaszubach, nad romantycznym morzem... W ramach niespodzianki może także w rozpoczynający się zaraz weekend 15-17 lutego? Zaproponujemy różne pomysły na walentynki: kameralne, romantyczne, wystrzałowe, imprezowe, pyszne, nastrojowe, a nawet aktywne.


Oferta walentynkowa co roku zapowiada się jako bardzo obfita. Warto sprawdzić opcje FIRST MINUTE w przypadku pakietów pobytowych (opisy poniżej). W styczniu przybędzie także więcej informacji o różnorodnych imprezach z tej okazji ...


Imprezy walentynkowe 2019


GDAŃSK/SOPOT - Sportowe Walentynki - siatkarska Liga Mistrzów.....14 lutego 2019


GDAŃSK - Koncert Walentynkowy - Krzysztof Krawczyk.......................16 lutego 2019


GDYNIA - Bieg Walentynkowy Grand Prix Trójmiasta...........................16 lutego 2019


WDZYDZE KISZEWSKIE - Walentynki - Bal Pod Skrzydłami Amora.......16 lutego 2019Pięknie położony Półwysep Lipa zaprasza na romantyczne Walentynki nad jeziorem Wdzydze. W pakiecie:
impreza walentynkowa, m.in open bar, dj
kolacja walentynkowa (bufet)
nocleg w całorocznym domku
śniadanie (bufet)

Program Walentynek nad jeziorem Wdzydze - jest tutaj


Zapraszamy na Walentynki 2019!