Vouchery pobytowe i kwotowe 2021

logo
A A

Niespodziewanie trudny czas dla wielu branż, a szczególnie turystycznej, sprawia, że wzajemne wspieranie się ma dzisiaj wyjątkową wartość. Vouchery są rozwiązaniem, które pozwalają turystom na dużo tańszy odpoczynek, a obiektom przetrwać najtrudniejsze miesiące.
Warto kupić taniej, warto wesprzeć Naszych - w Polsce!


Vouchery kwotowe i pobytowe pomorskieTo piękne miejsce znane m.in z Festiwalu Legend Rocka zamieszkuje na stałe kilkaset zwierząt - w Fokarium, Wodnym ZOO oraz stadninie koni. Vouchery kwotowe rabatowe pomorskie
Oferowany voucher kwotowy o dowolnej wartości jest ważny do końca 2021 roku!
Korzyści dla kupującego:


20% rabatu na usługi
bilety do ZOO i Fokarium (1.V - 31.X w 2020 i 2021)
zestaw upominkowy na powitanie
masaż relaksacyjny w SPA Bali Hai

Więcej szczegółów dot. poszczególnych voucherów - jest tutajWypocznę w Polsce nad morzem USTKA 2021Voucher pobytowy prezentowy Zamek Gniew  • U Stolema - Ostrzyce - Szwajcaria Kaszubska - voucher pobytowy Kaszuby


Położone w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, nad malowniczym jeziorem Ostrzyckim Centrum Rekreacji U Stolemavoucher kwotowy Kaszuby pomorskie jest prawdziwą "przystanią" rekreacji i wypoczynku. Rozległy teren i liczne atrakcje dla całych rodzin pozwalają wszystkim spędzić bardzo przyjemny czas. Dzięki voucherom można zyskać dodatkowe 20% wartości oferty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert (vouchery pobytowe lub kwotowe) - tutaj


Vouchery podarunkowe pomorskie


Cegiełka dla hoteli pomorskie


Voucher upominkowy pomorskie
Program 500+ 18 lipca zeszłego roku zaczęły obowiązywać przepisy dotyczące bonu turystycznego. Jest on przewidziany jako jednorazowe dofinansowanie na każde dziecko w wieku do 18 lat. W przypadku osób niepełnosprawnych będzie to 1000 zł. dla wszedł w zyciezastąpił wspomnianą wcześniej koncepcję 1000+. Świadczenie przysługuje niezależnie od dochodów i nie jest opodatkowane. Dalsze, wybrane informacje na ten temat:

👉 bon jest przyznawany niezależnie od poziomu dochodu
👉 ważny od ok. końca lipca 2020 do marca 2022 r.
👉 jest dostępny w wersji elektronicznej po rejestracji w Platformie Usług Elektronicznych ZUS, także dla dalszych rodzących się dzieci.
👉 do wykorzystania w obiektach ujętych w specjalnym Katalogu Bazy Turystycznej.
👉 wsparcia w korzystaniu z programu udziela specjalna infolinia
👉 bon jest przekazywany e-mailem lub SMS-em w postaci 16 cyfrowego kodu. Więcej...


Metropolia za pół ceny 2021


Obszar Metropolitalny Gdańsk - Gdynia - Sopot zaprasza na świąteczną edycję akcji "MetropoVoucher za pół ceny 2021 Kozi Gród ****lia za pół ceny".  W dniach 14 - 20 grudnia 2020 można było kupić voucher (ze zniżką 50%) do wykorzystania w przyszłym roku. Swoje oferty przedstawiło ok. 15 firm m.in hoteli, restauracji oraz miejsc z atrakcjami.


Oferty oraz dalsze szczegóły - są tutaj


Wkrótce kolejne propozycje...


Czym jest voucher, jakie pełni funkcje - o tym można się dowiedzieć - tutaj


 Po vouchery pobytowe, kwotowe, podarunkowe, rabatowe - nad morzem, na Kaszubach zapraszamy w pomorskie 2021