Wiosna nad morzem 🌼 wiosna na Kaszubach 2021

logo
A A

Jak przyjemny jest masaż ciepłymi promieniami wiosennego słońca... Świergot ptaków, które nastrojowo koncertują - bywa, że i po zmroku - to wszystko zachęca do planowania weekendowych wypadów. Może za miasto, na rowerze, gdzie przestrzeń i świeże powietrze, i pierwsze kwiaty na łące. Gdzie spotkać wiosnę na Kaszubach i nad morzem? Podpowiadamy :-)


Wiosna 2021 (astronomiczna) rozpoczyna się 20 marca. Więcej o ustalaniu tej daty - jest tutaj


Wiosna 🌼 2021Wiosenny wypoczynek nad morzem pozwala na świetną regenerację po długich, zimowych wieczorach. Świeże, morskie powietrze przetykane promieniami ciepłego słońca wyzwala pozytywną energię, która niesie jak na skrzydłach.
Columbus w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, 50 metrów od szerokiej i długiej plaży jest świetną bazą wypoczynkową dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.
Columbusowe, wiosenne pakiety z wyżywieniem "Powitanie Wiosny" (2-8 dób) funkcjonują w terminie 5- 30 kwietnia 2021 i zawierają:

😊 komfortowe noclegi (apartamenty, suity, studia)Wiosna nad morzem z dzieckiem 2021
😊 pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) z menu dla dzieci (m.in Zupa Malucha)
😊 upominki i prezenty (welcome drink, prywatna sesja w jacuzzi, wypożyczenie rowerów)
😊 specjalne atrakcje dla dzieci:
 - klub dziecięcy (sala zabaw + dmuchańce, gry, instrumenty, konsole, itp.)
 - bezpieczny dwustrefowy plac zabaw + osłonięty małpi gaj
 - pole do minigolfa i ścianka do tenisa ziemnego
 - trampolina i kąciki rysunkowe
 - nowoczesne, bezpieczne boiska (piłka, kosz, siatka, badminton

UWAGA - można przyjechać z czworonożnym pupilem 🐩 - po wcześniejszym uzgodnieniu i za niedużą opłatą.
W ramach pobytu oferujemy bezpłatny transport z dworców także w Słupsku czy Ustce. Organizujemy także transfer z i na lotnisko. Wszystko z uwaględnieniem bezpieczeństwa dużych i małych Gości.

Więcej informacji o Powitaniu Wiosny 2021 nad morzem - jest tutajZapraszamy Państwa na sielankowy - pełen spokoju i czystego powietrza - wiosenny wypoczynek nad jeziorem w malowniczych okolicach Załakowa. Nasze całoroczne, drewniane domy moga przyjąć do 7, 10 lub 12 osób. Są wyposażone m.in w salon z kominkiem z TV, aneks kuchenny (w pełni wyposażony) oraz łazienkę z prysznicem i Wiosenny wypoczynek na Kaszubachciepłą wodą. Na piętrze są 2 lub  4 sypialnie oraz balkon z widokiem na jezioro Czarne.

Przy domkach znajdują się: altana, grill, huśtawki, miejsce na ognisko, piaskownica, trampolina, domek ze zjeżdżalnią, boisko do gry w siatkówkę, sad, staw z pomostem oraz parking. Teren, na którym mogą wypoczywać goście jest bardzo rozległy.

Więcej o naszej całorocznej ofercie domków na Kaszubach - jest tutaj


Agroturystyka Łosiowisko - Wiosna w Borach Tucholskich


Warsztaty na Kaszubach - zapraszamy do Łosiowiska!